Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle
0 (0)

Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle

Opis:

Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle to gra akcji, w której musisz walczyć z niezliczonymi przestępcami o własne przetrwanie.

Po trzeciej mapie świata dramatycznie zmieniła się Ameryka Północna, terytorium podzielono na 5 regionów sąsiadujących z Detroit. Niepokojące miasto nigdzie się nie przyłączyło, po rozpadzie kilku porozumień pomachali do niego. Anarchia panowała w mieście z prawie milionem mieszkańców. Później w sąsiednich stanach pojawiła się kara śmierci, Detroit zyskał reputację największego więzienia na świecie, ponieważ deportowano tam najniebezpieczniejsze osoby, rzekomo dające drugą szansę na życie. Niezwykle trudno było przetrwać, ludzie podzieleni na grupy i nieustannie ze sobą walczyli.

Cyber-myśliwiec kontrolowany przez gracza zamierza wykonać serię misji w zapomnianej wiosce, poprawić przebieg wydarzeń i wydostać się z życiem. Po drodze będzie musiał nieustannie walczyć z antagonistami w futurystycznej zbroi. Zgodnie ze scenariuszem na dziedzińcu jest już 2100, a w bitwach wykorzystuje się ultranowoczesny sprzęt i broń. Przestępcy reagują bardzo szybko, więc zawsze musisz działać szybko, wyprzedzać ciosy innych ludzi, doskonalić umiejętności i starać się odblokować nowe umiejętności. Za każdego zabitego bohatera przyznawana jest premia w postaci złotych monet, które są wymieniane na ulepszenia.

Charakterystyczne cechy Cyber ​​Fighters:

  • walczy z agresywnymi mieszkańcami miasta przestępczego;
  • groźne wymiary przeciwników;
  • odblokowywać i ulepszać umiejętności;
  • poszerzanie arsenału broni;
  • tryby offline i online.

Programiści widzą przyszłość Detroit w stylu cyberpunka. Jasna dwuwymiarowa konstrukcja i efekty specjalne sprawiają, że każda walka jest kolorowa. Jest tak wiele bitew, że trudno jest narysować linię, gdy poprzednia walka się zakończyła i rozpoczęła się nowa. Najważniejsze jest, aby zebrać monety, które powstały po śmierci przeciwników. Automatycznie nie wpadają do skarbonki, musisz ponownie iść tam, gdzie spadł wróg. Przejrzysta mapa poziomów pokazuje, jak daleko postać mogła się posunąć. Jeśli tryb kampanii jest już dość, możesz przejść do bitwy online i walczyć z wojownikiem prawdziwego gracza. Zapomniane miasto czekało na zmiany!


Reklama

Pobierz Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle 1.11.65

Nowości w tej wersji
- Fix some bugs and optimize game
informacje ogólne
wersja 1.11.65 (192)
Data umieszczenia 2021-11-03 05:22
rozmiar 133.87 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje ZITGA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/19 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |