Królowie klapsa
0 (0)

Opis:

Slap Kings to fajna, swobodna gra, w której musisz uderzać przeciwników, walczyć w tym niezwykłym sporcie i wykonywać zapierające dech w piersiach akrobacje.

Użytkownik kontroluje sportowca skonfigurowanego do otrzymania tytułu mistrza. Facet wcale nie boi się możliwego bólu, ponieważ sam proces jest bardzo hazardowy. Zadaniem postaci jest machanie i uderzanie przeciwnika dłonią w twarz. Aby zmaksymalizować obrażenia, musisz celować idealnie, zadanie to należy do użytkownika. Przed uderzeniem na ekranie pojawia się wielobarwna skala, należy pomachać, aby strzałka na skali zatrzymała się na środkowym zielonym segmencie lub blisko niego. Im dokładniejsze trafienie, tym silniejszy totem da przeciwnikowi twarz.

Wydarzenia odbywają się na małych arenach, ze stołem pośrodku. Sportowcy podchodzą do przeciwnych stron stołu i kolejno zaczynają bić twarze. W górnej części ekranu wyświetla się liczba punktów, symbolizujących ogólny stan osoby. Emeryci są przeznaczeni dla tych, których punkty zakończą się wcześniej. Za każde zwycięstwo przyznawane są monety, za które można zdobyć zdrowie lub siłę zamachu.

Gdy ktoś przemierza twarz, celowanie staje się trudniejsze, ręka drży, a strzałka na skali zdradziecko odbija się od zieleni. Ale uchwycenie chwili jest prawdziwe, jeśli wykluczysz pośpiech. Gracz kieruje tylko bohaterem, a kreskówka sportowiec działa niezależnie, zaskakując sztuczkami niewyobrażalnymi dla proponowanej sytuacji.

Cechy gry Slap Kings:

  • wymiana uderzeń z przeciwnikami;
  • różnorodne obrazy rywali;
  • aktualizacja siły uderzenia;
  • nabycie dodatkowego zdrowia;
  • wiele miejsc na zawody.

Dobra grafika jest nieodłączną cechą przyzwoitego zabójcy czasu. Deweloper Gameguru zadbał o ten aspekt, dodał bogate kolory, lokalizacje na tle różnych krajów. Rywale w różnych strojach cieszą oko, od banalnych szortów z koszulką po wykwintne surduty. Okulary i wyszukane czapki znajdują się stale. Nie bój się pokonać kogoś, kogo ubrania nie do końca pasują do wydarzenia. Opanuj sztukę klapsów w najwyższym stopniu!


Reklama

Pobierz Królowie klapsa 1.3.2

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (26)
Data umieszczenia 2021-02-18 23:10
rozmiar 87.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/19 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |