Pan Dog: Scary Story of Son
0 (0)

Pan Dog: Scary Story of Son

Opis:

Game Mr. Dog: Scary Story of Son to zręcznościowa gra z gatunku horror, w której musisz odsłonić porwanego policjanta, znaleźć dowody zbrodni i wyjść z domu pełnego tajemnic.

Po tym, jak brutalna babcia i jej szalony mąż skutecznie opuścili dom, postać uciekła radośnie, ciesząc się wolnością i brakiem niebezpieczeństwa. Spacer był krótki - w pobliżu sąsiedniego domu nieznana osoba uśpiła przyjaciela naszego bohatera i zaniosła go do budynku. Szczególnie zaskakujący był radiowóz policyjny przy bramie. Atakujący pracował w organach ścigania, co oznacza, że ​​nie ma sensu wzywać policji na pomoc. Antagonista dokładnie wszystko przemyśla, wie, jak szybko naprawić problemy z przedstawicielami prawa. Muszę działać sam.

Totem gracza wchodzi do budynku i zaczyna zdawać sobie sprawę ze skali ryzyka. W pokojach jest dużo mebli, ale w środku jest niewiele rzeczy, musisz rozwiązać zagadki, poszukać różnych rzeczy. Musimy działać w ciszy, wróg żeruje na nieproszonym gościu, postrzega go jako ofiarę. Stopień uwagi i wrażliwości wroga można regulować, zmieniając parametr złożoności rozgrywki. Dla miłośników bezkarnych spacerów w czyimś mieszkaniu jest tryb Ducha. Łatwe, klasyczne i złożone tryby pozwalają dostosować siłę reakcji wroga, proporcję strachu.

Charakterystyczne cechy gry Mr. Pies: Straszna historia syna:

  • uratować porwanego przyjaciela;
  • ucieczka z domu złego gliniarza;
  • próby przechytrzenia dużych i silnych psów;
  • rozwiązywanie zagadek przy minimalnym hałasie;
  • różne poziomy trudności do wyboru.

Deweloperzy wyznaczyli antagonistę na syna znanej starej złej kobiety. Totem gracza wykonuje jednocześnie kilka zadań: szuka sposobu na uratowanie przyjaciela, szuka dowodów w licznych pokojach, tworzy przynęty i pułapki dla psów i ich właściciela. Jeśli wyszukiwanie przedmiotów i zadań logicznych jest twoim ulubionym gatunkiem gry - możesz rozpocząć projekt. Ładna grafika, jasne cele i złożoność ich osiągnięć przyciągają fanów zdjęć, każą myśleć o każdej akcji, szybko podejmować decyzje. Uratuj przyjaciela przed zabójcą i ciesz się niebezpieczną przygodą!


Reklama

Pobierz Pan Dog: Scary Story of Son 1.6.6

Nowości w tej wersji
-New game update. Added squid challenge chapter
informacje ogólne
wersja 1.6.6 (28)
Data umieszczenia 2021-11-29 16:00
rozmiar 154.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/20 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |