Opis:

Gra Escaper to fascynująca misja, w której musisz szukać obiektów, dekodować kody, rozwiązywać zadania fizyczne i wykonywać inne czynności, aby wyjść z zamkniętych pomieszczeń.

Gracz jest zamknięty w małym trójwymiarowym pokoju. Wyjście jest możliwe dopiero po rozwiązaniu wielu trudnych pytań. Historia zaczyna się od krótkiej odprawy, zapoznania się z dostępnymi działaniami i głównymi wariantami zadań. Informacje pomocnicze umożliwiają aktywne rozwiązywanie zagadek, szukanie logicznych połączeń. Duża liczba wskazówek jest starannie ukryta wśród elementów wewnętrznych. Małe rzeczy można podnosić i układać w stos na panelu bocznym, a następnie usuwać i próbować zastosować, aby zbliżyć się do następnej wskazówki.

Dla tych, którzy chcą zwiększyć intensywność zadania, tworzony jest tryb czasu. Możesz uzyskać dodatkową dawkę adrenaliny z pośpiechu, stale spoglądać wstecz na minutnik i obserwować, jak zdradziecko kończą się minuty. Jeśli chcesz sam wybrać tempo, powinieneś preferować format bez odliczania. Będzie możliwość dokładniejszej inspekcji lokalizacji, przemyślenia każdej decyzji. Deweloper nadał projektowi ciekawą fabułę, której zrozumienie uprości podejście do zadań. Konieczne jest przeanalizowanie drobiazgów, wzięcie pod uwagę szyfrów i dziwnych znaków, które służą jako wskazówki.

Charakterystyczne cechy gry The Escaper:

  • uciec z ograniczonej przestrzeni;
  • 4 szczegółowe pokoje;
  • różnorodne łamigłówki;
  • tryby z ograniczeniem czasowym i bez niego;
  • ciekawa fabuła.

Indywidualny styl dla każdej z czterech przestrzeni daje przyjemność estetyczną. Wysokiej jakości projekt graficzny pozwala skoncentrować się na poszukiwaniu rozwiązań, przestudiować wiele szczegółów i zagłębić się w zawiłości proponowanej fabuły. Zarządzanie odbywa się intuicyjnie, dzięki czemu użytkownik szybko przyzwyczaja się do sytuacji. Akompaniament muzyczny dodaje atmosfery uroku, czyni historię bardziej tajemniczą. Spróbuj znaleźć wszystkie wskazówki i wydostać się z pięknych pokoi, które czasowo ograniczają Twoją wolność!


Reklama

Pobierz Escaper 7

Nowości w tej wersji
The Escaper Demo v.1.2
informacje ogólne
wersja 7 (7)
Data umieszczenia 2020-03-20 12:14
rozmiar 38.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/21 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |