Wolf Tales - Home & Heart
0 (0)

Wolf Tales - Home & Heart

Opis:

Gra Wolf Tales - Home Heart to przygodowa gra fabularna, w której musisz bronić stada wilków, walczyć o naturalną równowagę i walczyć w bitwach PvP.

Gracz jest zapraszany do zanurzenia się w świat dzikiej przyrody, wypróbowania roli wilka, zostania liderem stada. Na początkowym etapie możesz określić pożądaną rasę, a następnie dostać się na terytorium swojego klanu. Zwierzę jest w stanie trenować, poprawiać umiejętności. Użytkownik wybiera, które umiejętności będą bardziej przydatne. Wcześniej jedynym problemem był ogromny niedźwiedź, ale później miejscowa rzeka uległa zanieczyszczeniu, wybuchła walka o prawo do życia w pobliżu czystego strumienia, wśród wnioskodawców są nawet tygrysy. Wilk może wiele zrobić, aby przywrócić florę, jeśli potrafi uspokoić wszystkich, którzy przeszkadzają w rozwiązaniu sytuacji.

Postać ma także wiele innych ważnych zadań w symulatorze. Od czasu do czasu konieczne jest udowodnienie, że klan ma prawo pozostać na swoich ziemiach lub brać udział w walkach w celu zdobycia nowych terytoriów. Ponadto konieczne jest polowanie, staranne wybieranie ruchów, szczeniaki monitorują działania dorosłego wilka, uważają to za standard i próbują powtarzać sukcesy. Tworzenie rodziny jest dostępne z podziałem ról, hodowaniem wilczych młodych, ich przygotowaniem do niezależnego istnienia.

W trybie PvP toczą się starcia dla wielu graczy, w których możesz współpracować z innymi graczami na totemach i walczyć z obcym klanem. Wyszkolony szczeniak jest również wart wejścia na arenę, choć jego przygotowanie wymaga dużo siły i cierpliwości.

Charakterystyczne cechy gry Wolf Tales - Home Heart:

  • walka o przetrwanie stada;
  • ochrona terytoriów, rozwój ziem obcych;
  • niedźwiedź, tygrysy, gady, inni przeciwnicy;
  • brak jakości wody;
  • formacja rodzinna, wychowanie wilka.

Gra wypełniona jest mistyczną atmosferą, użytkownik regularnie napotyka dziwne zjawiska, rozumie przyczyny ich pojawienia się. Dialogi, opisy i wskazówki pomagają w nawigacji po priorytetach zadań, ujawniają sekrety fabuły. Dobra trójwymiarowa grafika i spektakularne lokalizacje tworzą idealne otoczenie dzikiej przyrody. Zapewnij swojej trzodzie najlepsze warunki życia!


Reklama

Pobierz Wolf Tales - Home & Heart 200251

Nowości w tej wersji
Welcome to Wolf Tales with World Events!
- Join or Create a Guild and Get Exclusive Rewards
- New World Events Feature! Defeats Bosses, Escort Pups & Earn Rewards!
- New Earnable Chests to Replace Clans System
- Level Up Your Favourite Animal. Animals can now Level Up through Combat or Merging
- New Fast Travel Points
- Complete Daily Quests to Get Rewards
-Even Mode Anti Cheat measures
-Added new VIP rewards
-Added More Social Emote options
-Reworked Daily Rewards
-Party System
-Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 200251 (200251)
Data umieszczenia 2021-11-11 14:43
rozmiar 220.35 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/21 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |