Sheepong: Match-3 Adventure
0 (0)

Sheepong: Match-3 Adventure

Opis:

Sheepong: Match-3 Adventure to żywa przygoda, w której odważne owce ratują mamę przed stadem wilków, rozwiązując zadania polegające na zebraniu kilku przedmiotów z rzędu.

Postać podeszła do domu i zobaczyła ukochaną matkę, która powiesiła ubrania po umyciu na podwórku. Nagle pojawił się latający spodek i dosłownie pociągnął kobietę ekonomiczną. Po kilku sekundach kilka wilków zostało spuszczonych z obcego urządzenia na dziedziniec. Kręcone włosy nastolatka były trochę przestraszone, ale szybko usiadły i rozpoczęły dialog z każdym z przeciwników. Nikt nie chciał iść na kompromis; musiałem podjąć nierówną walkę.

Konfrontacja z każdym wilkiem polega na rozwiązaniu oddzielnej układanki. Na szachownicy znajdują się przedmioty i zwierzęta w różnych kolorach. Jeśli przesuniesz elementy tak, aby pionowo lub poziomo były trzy lub więcej identycznych, możesz wywołać małą eksplozję. Zamiast znikających postaci pojawią się nowe, które będą kontynuować rozwiązywanie problemu w zaktualizowanych warunkach. Dopalacze wywołują globalne eksplozje, ale rzadko są ranni.

Zawiera Sheepong: Match-3 Adventure:

  • łączenie elementów trzech w jednym rzędzie;
  • ratunek porwanej matce;
  • odporność na szkodliwe wilki;
  • zbieranie skarbów;
  • Podróżuj z różnymi wydarzeniami.

Na niektórych komórkach strefy gry widoczne są obrazy wilków, obszary te należy wymieszać, aby rozwiązać problem. Kiedy coś wybucha w pobliżu szarego złoczyńcy, poddaje się. Jeśli wszyscy przestępcy na planszy poddają się, bohater wraca na dziedziniec, zbiera monety i przechodzi do dialogu z kolejnym przeciwnikiem. Sytuacja bez kompromisu zostanie powtórzona, co doprowadzi do nowej, bardziej złożonej układanki. Konieczne będzie wykonanie wielu zadań dla antagonistów, aby uznać ich bezradność.

W epickiej przygodzie musisz uratować wielu przyjaciół, podróżować, dokonywać odkryć. Za pomocą okien dialogowych gracz poznaje fascynujące historie o różnych postaciach. Nawet dzieciom spodoba się lekka fabuła i bogate odcienie grafiki, a odważne zachowanie totemu nauczy cię odrzucania przygnębienia i pewności siebie w drodze do celu, nawet gdy sytuacja jest godna ubolewania. Pomóż zjednoczyć rodzinę owiec!


Reklama

Pobierz Sheepong: Match-3 Adventure 1.0.3

Nowości w tej wersji
Fixed bugs and improved overall stability
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (82)
Data umieszczenia 2020-03-21 11:52
rozmiar 118 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje PLAYDOG na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/22 09:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |