Dziedzictwo ninja
0 (0)

Opis:

The Legacy of Ninja to gra akcji polegająca na walce z antagonistami, omijaniu punktów pułapkami, prowadzeniu samurajów do celów i dostępie do wyższych poziomów.

Postać z mieczem rozpoczyna niebezpieczną podróż pod kontrolą gracza. Wchodzi na pierwszą arenę i widzi przeciwnika, który powinien zostać śmiertelnie ranny. Wróg trzyma zimną stal i przygotowuje się do ataku. Musisz działać szybko, spowolnienie może doprowadzić do śmierci. W trakcie bitwy w pobliżu pojawia się kilku przeciwników, aktywnych i agresywnych. Musimy walczyć z tłumem. Na szczęście postać ma różne ciosy i sztuczki, jest w stanie uciec i dystansować się na ułamki sekundy, aby zaplanować najlepszą kombinację manewrów. Najważniejsze, aby nie tracić czasu, przeciwnicy są zmuszeni do prowadzenia dynamicznej bitwy.

W trakcie bitwy na stronie pojawią się krwawe ślady ran. Po zabójstwach pojawiają się duże kałuże krwi. Wirtualnym ruchem miecza możesz przebić antagonistę na wskroś, odciąć głowę lub inną część ciała. Wygodne przyciski sterowania sprawiają, że wybór ruchów jest wizualny, dzięki czemu gracz może łatwo manipulować totemem. Specjalny licznik pokazuje liczbę uderzeń wykonanych w krótkim czasie, a liczba zdobytych punktów jest wyświetlana w górnym rogu skali.

Charakterystyczne cechy gry Legacy of Ninja:

  • gra walki z kilkoma postaciami jednocześnie;
  • kombinacja uderzeń;
  • rozpryski krwi, latające części ciała;
  • terminowa reakcja na kontrataki;
  • różne formy pola bitwy.

Ukończenie poziomu to osobna procedura, samuraj przechodzi do niego po zniszczeniu wrogów. Konieczne jest uruchomienie sprytnych mechanizmów, indywidualnych dla każdego etapu. Może to być otwarcie bramy, aktywacja transportu, przeniesienie do następnej strony, kolejne oryginalne zadanie. Ponadto na niektórych poziomach znajdują się punkty ochrony, w których część misji ma zagwarantowane ukończenie.

Projekt graficzny jest w stylu japońskim. Ścieżka dźwiękowa dokładnie oddaje losy bitwy mieczami. Atmosfera starożytności i bitwy między samurajami odwracają uwagę od codziennej otępienia, pozwalają wyrzucić energię i cieszyć się dynamiczną rozgrywką. Pomóż bohaterowi wyczyścić każdą arenę!


Reklama

Pobierz Dziedzictwo ninja 1.3

informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2020-04-21 05:57
rozmiar 48.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/22 12:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |