Men in Black: Galaxy Defenders
0 (0)

Men in Black: Galaxy Defenders

Opis:

Gra Men In Black: Galaxy Defenders to dynamiczna strzelanka na Androida, która niewiele różni się od kanonicznych gier tego gatunku, tylko fantastyczne skupienie i bliskość znanej serii wyraźnie odróżniają grę od reszty, ale podnoszą poprzeczkę oczekiwań, które pokonali daleko nie wszystkie gry, szczególnie na naszym ulubionym Androidzie.

Przygotowaliśmy grę w studiu Sony Pictures Television, która pomimo swojej fajnej nazwy, nie miała zbyt wiele czasu, aby zapalić się na Androidzie, ponieważ wszystkie poprzednie projekty były specyficzne i trudno było przyciągnąć dużą publiczność. Jedynym wyjątkiem jest klasyczna łamigłówka „która chce zostać milionerem”, która zebrała ponad 5 milionów pobrań oraz platformówka oparta na drugiej części filmu „Zombie Land”, która zebrała ponad milion pobrań. W nowym przypadku sytuacja wyraźnie idzie lepiej, ponieważ w ciągu pierwszych dwóch tygodni zyskała już ponad 500 tysięcy pobrań i prawdopodobnie wkrótce przekroczy milion.


W każdym razie zwracamy się do tego, co się dzieje. Jeśli któryś z was czeka na oryginalną fabułę lub jakieś przywiązanie do filmu - nie można mieć nadziei, że nie ma tu żadnych znanych postaci i nikt nie wyjaśni istoty i przyczyn tego, co się dzieje. Wiemy tylko, że kosmici są nieobojętni, a twój bohater musi dołączyć do bitwy, strzelając do wszystkiego, co różni się od naszych zwykłych form życia. Decyzja jest dość dziwna, ale biorąc pod uwagę oceny z ostatniego filmu, najprawdopodobniej twórcy postanowili nie przypominać graczom o jego wydarzeniach i bohaterach, ale po prostu pożyczyli pomysł na to, co się działo. Ale to dzięki fantastycznej orientacji otrzymasz zarówno niezwykłą broń, jak i niewyobrażalne potwory! W klasycznej wersji wyglądałoby to znacznie mniej interesująco. Ponadto możesz bezpiecznie pisać w plusach i doskonałej grafice z animacjami, które wytrzymują dynamikę tego, co dzieje się „idealnie”.


Funkcje gry Men In Black: Galaxy Defenders na Androida:

  • Niesamowity arsenał broni z serii o tej samej nazwie
  • Połącz siły z innymi graczami w swojej walce
  • Kilka trybów gry dla dowolnych wymagań
  • Gra oferuje pełne funkcje bitew „online”
  • Dołącz do klanu, aby stworzyć niezwyciężony zespół

Wady gry:

  • Fabuła to zdecydowanie za mało, poprawiłby grę
  • Reklama jest obecna, ale nie przeszkadza zbytnio
  • Ale zakupy przeszkadzają, bez nich jest to trudne, ale na każdym kroku jest coś płatnego

Podsumowując: z punktu widzenia gatunku gra Men In Black: Galaxy Defenders może bezpiecznie uzyskać wysoki wynik, ponieważ z technicznego punktu widzenia wszystko jest w porządku. Z punktu widzenia pozycjonowania gry, z jednej strony, mamy fajną fikcję, z drugiej umierającą serię, w której twórcy nawet nie próbowali napisać choćby jakiegoś rodzaju fabuły.


Reklama

Pobierz Men in Black: Galaxy Defenders 500018

Nowości w tej wersji
Men In Black is now available worldwide!

Join the ranks of the Men In Black, in the official mobile game of the MIB franchise!

Choose from an awesome variety of game modes: Campaign, Boss Battles, PvP and Arena!

This is one epic FPS alien blaster that you don't want to miss!
informacje ogólne
wersja 500018 (500018)
Data umieszczenia 2020-03-22 14:33
rozmiar 91.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/23 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |