Men in Black: Galaxy Defenders
4.5 (4)

Men in Black: Galaxy Defenders

Opis:

Gra Men In Black: Galaxy Defenders to dynamiczna strzelanka na Androida, która niewiele różni się od kanonicznych gier tego gatunku, tylko fantastyczne skupienie i bliskość znanej serii wyraźnie odróżniają grę od reszty, ale podnoszą poprzeczkę oczekiwań, które pokonali daleko nie wszystkie gry, szczególnie na naszym ulubionym Androidzie.

Przygotowaliśmy grę w studiu Sony Pictures Television, która pomimo swojej fajnej nazwy, nie miała zbyt wiele czasu, aby zapalić się na Androidzie, ponieważ wszystkie poprzednie projekty były specyficzne i trudno było przyciągnąć dużą publiczność. Jedynym wyjątkiem jest klasyczna łamigłówka „która chce zostać milionerem”, która zebrała ponad 5 milionów pobrań oraz platformówka oparta na drugiej części filmu „Zombie Land”, która zebrała ponad milion pobrań. W nowym przypadku sytuacja wyraźnie idzie lepiej, ponieważ w ciągu pierwszych dwóch tygodni zyskała już ponad 500 tysięcy pobrań i prawdopodobnie wkrótce przekroczy milion.


W każdym razie zwracamy się do tego, co się dzieje. Jeśli któryś z was czeka na oryginalną fabułę lub jakieś przywiązanie do filmu - nie można mieć nadziei, że nie ma tu żadnych znanych postaci i nikt nie wyjaśni istoty i przyczyn tego, co się dzieje. Wiemy tylko, że kosmici są nieobojętni, a twój bohater musi dołączyć do bitwy, strzelając do wszystkiego, co różni się od naszych zwykłych form życia. Decyzja jest dość dziwna, ale biorąc pod uwagę oceny z ostatniego filmu, najprawdopodobniej twórcy postanowili nie przypominać graczom o jego wydarzeniach i bohaterach, ale po prostu pożyczyli pomysł na to, co się działo. Ale to dzięki fantastycznej orientacji otrzymasz zarówno niezwykłą broń, jak i niewyobrażalne potwory! W klasycznej wersji wyglądałoby to znacznie mniej interesująco. Ponadto możesz bezpiecznie pisać w plusach i doskonałej grafice z animacjami, które wytrzymują dynamikę tego, co dzieje się „idealnie”.


Funkcje gry Men In Black: Galaxy Defenders na Androida:

  • Niesamowity arsenał broni z serii o tej samej nazwie
  • Połącz siły z innymi graczami w swojej walce
  • Kilka trybów gry dla dowolnych wymagań
  • Gra oferuje pełne funkcje bitew „online”
  • Dołącz do klanu, aby stworzyć niezwyciężony zespół

Wady gry:

  • Fabuła to zdecydowanie za mało, poprawiłby grę
  • Reklama jest obecna, ale nie przeszkadza zbytnio
  • Ale zakupy przeszkadzają, bez nich jest to trudne, ale na każdym kroku jest coś płatnego

Podsumowując: z punktu widzenia gatunku gra Men In Black: Galaxy Defenders może bezpiecznie uzyskać wysoki wynik, ponieważ z technicznego punktu widzenia wszystko jest w porządku. Z punktu widzenia pozycjonowania gry, z jednej strony, mamy fajną fikcję, z drugiej umierającą serię, w której twórcy nawet nie próbowali napisać choćby jakiegoś rodzaju fabuły.


Reklama

Pobierz Men in Black: Galaxy Defenders 500062

Nowości w tej wersji
Calling all Intergalactic Agents, new content incoming!

● New Raid Boss Event - Battle the Dyad Twins with super cool event weapons!
● Awesome new Bug Blaster Event and exclusive weapons!
● Exciting new challenge mode!
● Lots of balancing tweaks & bug fixes!
informacje ogólne
wersja 500062 (500062)
Data umieszczenia 2020-12-05 07:16
rozmiar 99.66 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/23 12:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |