SNOOPY Puzzle Journey
0 (0)

SNOOPY Puzzle Journey

Opis:

Gra SNOOPY Puzzle Journey to urocza łamigłówka, w której narysowany pies Snoopy bada różne kraje, robi zdjęcia, napotyka zadania z gatunku trzy z rzędu.

Słynny bohater amerykańskich komiksów rozpoczyna podróż dookoła świata. Każdy poziom odpowiada określonemu miastu. Pomiędzy poziomami możesz kontemplować ładne lokalizacje, przymierzać stroje znane przedstawicielom różnych narodów. Gracz musi rozwiązać zadania związane z łączeniem kwadratowych elementów o różnych kolorach. Jeśli uda ci się ustawić w linii trzy lub więcej identycznych kwadratów - eksplodują. W trakcie rozwiązywania problemu Snoopy znajduje się nad polem z kolorowymi kwadratami. Jego przyjaciele często pojawiają się obok psa, są uroczymi postaciami z kreskówek.

Lewy górny róg wskazuje, które figurki należy zebrać, aby rozwiązać określoną zagadkę. Eksplozja niezbędnych kwadratów prowadzi do uzupełnienia swego rodzaju skarbonki. Również w górnym panelu wyświetla się limit liczby dostępnych ruchów i punktacji. Gdy wymagane elementy zostaną zebrane w wystarczających ilościach, boostery aktywują fajerwerki. Całkowicie oczyszcza obszar gry i znacząco wpływa na licznik punktów. Do impasu można także użyć impasu, ale najpierw musisz zdobyć doświadczenie i zasłużyć na użycie takich narzędzi.

Charakterystyczne cechy gry SNOOPY Puzzle Journey:

  • ruchome elementy trzy w linii;
  • pomocnicze boostery;
  • wielkie plany podróżnika;
  • wiele powodów do selfie;
  • wybór oryginalnych strojów.

Fotografowanie to prawdziwa pasja bohatera. Udany ruch staje się okazją do nowego ujęcia, bądź przygotowany na częste kliknięcia aparatu, stale zawieszony na szyi dobrodusznego psa. Pozytywny nastrój, żywa grafika i atrakcyjne widoki miasta sprawiają, że projekt jest atrakcyjny dla małych i dorosłych użytkowników. Proste zadania pozwalają zrelaksować się i powoli pompować logiczne myślenie. Wyrusz w podróż z doświadczonym podróżnikiem, podążaj za jego komunikacją z dziećmi i zwierzętami, ciesz się zabójcą czasu!


Reklama

Pobierz SNOOPY Puzzle Journey 1.11.02

Nowości w tej wersji
・ Bug Fixed.
informacje ogólne
wersja 1.11.02 (62)
Data umieszczenia 2021-09-18 07:05
rozmiar 97.4 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/24 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |