WOJNY KOSMICZNE: WALKA GALAKTYCZNA
0 (0)

WOJNY KOSMICZNE: WALKA GALAKTYCZNA

Opis:

Gra COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE to ekscytujący projekt, w którym musisz zbudować statek kosmiczny, wziąć udział w bitwach z silnymi antagonistami, kontemplować ogrom galaktyki,

Użytkownik otrzymuje mały statek kosmiczny składający się z 4 lub 5 bloków. Jest kabina, instalacja z bronią, fragmenty do produkcji elementów mineralnych i jednostka odpowiedzialna za żywność. Możesz zaktualizować urządzenie, dodać do niego nowe części. Dostępne: ulepszanie broni, dodawanie tarcz, zwiększanie zdolności produkcyjnych zasobów i innych przydatnych elementów. Każda sztuka może być przymocowana w dowolnym miejscu, tworząc unikalne formy do transportu międzygalaktycznego. Po przygotowaniu możesz udać się na otwartą przestrzeń z potworami i innymi statkami.

W okresie postapokaliptycznym nie należy szukać życzliwych. Wszystkie stworzenia są agresywne i gotowe do zadawania dużych obrażeń przeciwnikom. Należy podjąć wysiłki, aby przetrwać i zniszczyć wrogów. Bitwy odbywają się w formacie automatycznym, gracz może wpływać na wynik każdej bitwy tylko przez poziom wyszkolenia statku. Szczególną rolę odgrywają punkty życia, siła ataku i siła obrony. W górnej strefie widoczne są główne dane, tuż pod samym procesem bitwy.

Zwycięstwa przynoszą nagrody i większe możliwości ulepszeń. Jeśli chcesz zmienić misje wojskowe na pokojowe, możesz eksplorować kosmos. Na rozległych terytoriach jest wiele interesujących rzeczy, najważniejsze jest nauczyć się dostrzegać niuanse.

Charakterystyczne cechy strategii COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE:

  • stworzenie statku kosmicznego na swój własny sposób;
  • połączenie części urządzenia;
  • konfrontacja z potworami;
  • automatyczne skurcze;
  • eksploracja kosmosu.

Wojny na poziomie galaktycznym mile zaskakują ręcznie rysowanym projektem graficznym. Akompaniament dźwiękowy pozwala poczuć się w centrum bitwy kosmicznej. Melodia poza ekranem pomaga spokojnie i dokładnie zebrać unikalny mechanizm, a następnie aktywnie dołączyć do bitwy. Przeciwnicy zachowują się nietaktownie, trudno im pozostać obojętnym. Misje zapewniają nieograniczone możliwości rozwoju i stałej aktywnej pracy. Zakończenie apokalipsy jest doskonałym powodem do podboju galaktyki!


Reklama

Pobierz WOJNY KOSMICZNE: WALKA GALAKTYCZNA 1.1.60

Nowości w tej wersji
- Game stabilization.
- Minor bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.1.60 (1160)
Data umieszczenia 2021-02-06 22:23
rozmiar 49.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/24 12:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |