Siedem grzechów głównych: Wielki Krzyż
0 (0)

Siedem grzechów głównych: Wielki Krzyż

Opis:

Seven Deadly Sins: Grand Cross to dynamiczny projekt RPG, w którym bohaterowie walczą z demonicznymi osobowościami lub totemami innych prawdziwych użytkowników.

Totemy gracza to holistyczna drużyna, gotowa do walki z przeciwnikami na dowolnym poziomie. Turowym operacjom bojowym towarzyszą żywe animowane efekty i zachwycają barwą tego, co się dzieje. Na przemian wybierz karty zdolności, które są najbardziej przydatne w danym momencie. Istnieje wiele opcji łączenia, które zwiększają ogólne obrażenia wroga. Osiągnięcie zwycięstwa jest możliwe tylko dzięki uważnemu przestudiowaniu istniejących możliwości i kompetentnemu przygotowaniu strategii konfrontacji. Zaleca się zbieranie postaci, a następnie wybór kompozycji do umieszczenia na arenie.

W nastroju możesz współpracować z przyjacielem w celu wspólnej walki z demonem, umówić się na konfrontację z drużyną innego gracza w formacie PvP, ubiegać się o udział w śmiertelnej bitwie. W kampanii jeden bohater wędruje po różnych miejscach miasta, wykonuje zadania, patrzy na sklepy, gdy jest coś do wydania. Podnoszenie obecnych umiejętności i zdobywanie nowych umiejętności musi koniecznie mieć miejsce przy wysokich poziomach aktywności. Inne tryby gry również zasługują na uwagę i ukrywają wiele interesujących punktów.

Charakterystyczne cechy odgrywania ról:

  • turowe bitwy z potężnymi przeciwnikami;
  • rekrutacja bojowników w składzie;
  • dostosowanie stylów postaci;
  • połączenie fajnych umiejętności;
  • różne tryby gry.

Możliwe jest przymierzenie różnych kostiumów dla bohaterów anime, zmiana fryzur, uzupełnienie obrazu akcesoriami. Możesz zaskoczyć wroga wyglądem, nie wahaj się wdrożyć oryginalnych pomysłów dotyczących stylu twoich wojowników.

Rozgrywka oparta jest na słynnych japońskich komiksach o siedmiu grzechach głównych. Lokalizacje są dokładnie wyszczególnione, twórcy pokazali nowy odczyt fabuły, trójwymiarowy projekt graficzny jest wykonywany na wysokości i na pewno zachwyci fanów. Poczuj atmosferę fascynujących wydarzeń anime i spraw, aby Twoje postacie stały się legendarnymi wojownikami!


Reklama

Pobierz Siedem grzechów głównych: Wielki Krzyż 1.3.3

Nowości w tej wersji
1. 7DS x KOF '98 Collab Encore!
- [KOF '98] Iori Yagami
- [KOF '98] Terry Bogard
- Costumes available for new and returning collab heroes
2. Various collab events
3. Content additions
- Six Holy Relics added for collab heroes
- Rank 90 unlocked
- New group growth system Constellations unlocked
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (65010303)
Data umieszczenia 2021-11-13 10:03
rozmiar 123.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/25 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |