Ostateczne przeznaczenie
0 (0)

Ostateczne przeznaczenie

Opis:


Final Destiny to gra akcji w stylu retro, w której dziewczyna idzie przez ciernie, chroni małe dziecko, które jest niezwykle ważne dla sił świetlnych, przed potworami i innymi nieznanymi stworzeniami.

Urocza bohaterka ma trudną misję - musi za wszelką cenę uratować życie jednemu dziecku. Przyczyny wzrostu znaczenia dzieci są ciche, ale podekscytowanie ze strony zła nieco wyjaśnia sytuację. Nie ma sensu zabijać dziewczyny, antagoniści interesują się tylko dzieckiem, bezpiecznie przywiązanym do obrońcy za jej plecami. Strategia zbawienia jest zrozumiała - pokonywanie przeszkód bez szkody dla dziecka.

Taktyka jest trudniejsza, różne potwory dosłownie otaczają bohaterkę, musisz walczyć i wykonywać skomplikowane sztuczki, stale monitorując status klienta. Strata dziecka staje się największym ryzykiem, bez którego atak nie jest możliwy przy gromadzeniu się wrogów. Jeśli pojawią się problemy, musisz najpierw odesłać dziecko na swoje miejsce, a następnie kontynuować walkę. Liczba przeciwników rośnie, zadanie staje się coraz bardziej skomplikowane, ale za każde zniszczone możesz dostać monety do dalszej wymiany na ulepszenia. Ulepszenie dotyczy pancerza, wskaźników mocy i zwrotności. Po zdobyciu doświadczenia zwiększa się zakres umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Final Destiny:

  • konfrontacja z dużą liczbą potworów;
  • torba z dzieckiem z tyłu;
  • modernizacja sprzętu;
  • ekspansja umiejętności;
  • artefakty, monety, przedmioty bonusowe.

Dodatkowo bonusy można znaleźć na drodze, w skrzyniach jest nawet jedzenie. Przerwa między bitwami doskonale uzupełnia energię, daje siłę, by iść do końca dnia, walczyć ze wszystkimi, których spotkają. Wieczorem możesz zorganizować postój, ponieważ oboje muszą spać. Część zarobków zostanie przeznaczona na leczenie dziecka i inne kwestie związane z jego samopoczuciem, nie spiesz się, aby wydać wszystko na dziewczynę.

Artefakty, księgi wiedzy i inne przydatne przedmioty pomagają właściwie wykorzystać każdą chwilę. 8-bitowa grafika i melodia w stylu ubiegłego wieku tworzą oldschoolowy urok rozgrywki. Arcade Pixel z pewnością spodoba się fanom formatów retro. Dołóż wszelkich starań, aby chronić obu bohaterów!


Reklama

Pobierz Ostateczne przeznaczenie 1.62

Nowości w tej wersji
v 1.62 Update
- The donkey storage has been increased to a maximum of 90.
- Medal Exchange Item: Phoenix Wings have been added.
- Costume: Little witch skin has been added.
- Typographical errors and bugs have been fixed.

v 1.61 Update
- Demon Hunt: Hydra has been added.
- Chapter 8 Hell Mode has been added.
- Skill: The fifth rune effect of the ancient hero has been added.
- New items and artifacts have been added.
informacje ogólne
wersja 1.62 (263)
Data umieszczenia 2021-11-05 19:39
rozmiar 68.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje YEMA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/26 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |