Opis:

Gra Wild Frontier to ciekawa strategia, w której burmistrz osady na Dzikim Zachodzie przywraca porządek na zaufanych ziemiach, oferuje sojusze, wypowiada wojnę.

Wydarzenia mają miejsce o zachodzie słońca w XIX wieku. Właśnie wtedy gracz wciela się w burmistrza małego amerykańskiego miasta, w którym bandyci rabują wszystkich z rzędu, znaczna część ludzi żyje poniżej granicy ubóstwa. Nowa pozycja początkowo powoduje wiele problemów. Ale ambicje dotyczące przekształcenia małego terytorium w dużą siłę imperium, by działać zdecydowanie. Konieczne jest znalezienie doświadczonych żołnierzy, którzy są gotowi kierować armią, aby dać przykład żołnierzom w kwestii ochrony ojczyzny i poprowadzić ich na wojnę, aby podbić nowe obszary. Często musisz podejmować radykalne decyzje, zmieniać pozycje, zamiast oferować sojusznicze relacje w celu powiadomienia o zbliżającym się ataku.

Silna armia pomoże również szybko poradzić sobie z dobrze prosperującym bandytyzmem. Inni asystenci podpowiedzą taktykę działań w innych obszarach (infrastruktura, wsparcie publiczne). Możliwe jest zawieranie sojuszy, uzgadnianie online wspólnych planów. Niezawodne wsparcie przyspiesza cały proces, niezależnie od tego, czy chodzi o wydobycie zasobów, rozszerzenie strefy terytorialnej, czy też aranżację terenów już podlegających burmistrzowi. Wojny, potyczki, groźby mieszają się z konstruktywnymi negocjacjami, a równowaga musi się znaleźć we wszystkim. Jeśli jesteś bardzo zmęczony, zalecamy zajrzenie do baru. Piękne dziewczyny przypomną sobie znaczenie okresowego odpoczynku i korzyści moralnego wsparcia.

Charakterystyczne cechy gry Wild Frontier:

  • szukaj dowódcy armii i innych asystentów;
  • walka z bandytyzmem;
  • Negocjacje, podejmowanie trudnych decyzji;
  • dominacja na terytoriach;
  • zdobywanie zasobów, bogactwa, sławy.

Dzika atmosfera sprawia, że ​​ciągle boisz się pogorszenia. Ryzyko można zminimalizować wyłącznie poprzez komunikację z innymi użytkownikami, koordynację kolejnych manewrów. Na szczęście programista stworzył specjalne czaty i inne opcje komunikacji ze współpracownikami i asystentami. Stylizowana grafika zanurza Cię we właściwej atmosferze, ogromna liczba zadań i wydarzeń na pewno nie pozwoli Ci się nudzić. Sprawdź siłę swojego wewnętrznego zdobywcy!


Reklama

Pobierz Dzika granica 1.5.8

Nowości w tej wersji
What's New:
1. Rocky Mountain Arena added.
2. Most Wanted Events added.
3. New Gemstones- Higher quality Resplendent Gems await you!
4. New levels of Defend the West added.
informacje ogólne
wersja 1.5.8 (186)
Data umieszczenia 2021-05-05 22:56
rozmiar 127.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Modyfikacja usługi Google.

WRITE_GSERVICES

Wszystkie aplikacje 37GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/26 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |