Opis:

Sprint RPG to fajna gra fabularna, w której musisz eksplorować czarno-białe lochy, walczyć z różnymi typami szkieletów i zdobywać skarby.

Uzbrojony w miecz postać porusza się głębiej w podziemnych labiryntach. Ma pochodnię, która zapewnia stałe oświetlenie i tarczę, która pozwala mu się bronić w czasie ataku antagonisty. Konieczne jest przechodzenie przez odcinki terytorium wąskimi drogami i zabijanie nadjeżdżających przeciwników. Wrogowie są warunkowo podzieleni na kilka typów, każdy ma swoje przyzwyczajenia i zachowanie. Jeśli przestudiujesz niuanse interakcji z każdą postacią, możesz zminimalizować czas bitwy, przyspieszyć ruch i otrzymywać różne nagrody.

Nie ma znaków kierunkowych, będziesz musiał sam poszukać drzwi do następnego poziomu. Czas na przejście etapu jest ograniczony, dlatego ważne jest, aby się spieszyć i utrzymać wysoką szybkość ruchu. Powolność lub utrata życia przy słabych umiejętnościach walki doprowadzą do ponownego uruchomienia obecnego poziomu. Po drodze będzie wiele interesujących znalezisk, istnieje szansa na stworzenie całej kolekcji rzadkich starożytnych obiektów. Widok z pierwszej osoby nie zakłóca regularnej transformacji wojownika, zmiany jego stylu i wizerunku. Nie można zaskoczyć szkieletu tarczą lub mieczem, a wojownik z misiem w dłoni z pewnością przełamie stereotypy wroga.

Charakterystyczne cechy gry Sprint RPG:

  • zniszczenie szkieletowych wrogów;
  • idzie przez labirynt lochów;
  • zbieranie relikwii;
  • zestaw punktów;
  • spotkanie z kościstym królem.


Czarno-biała grafika Pixel odróżnia projekt od analogów. Intuicyjna obsługa jedną ręką pozwala szybko przyzwyczaić się do gry i dostroić się do ukończenia głównych misji. Szkielety opierają się i atakują, ale kilka wyraźnych uderzeń zmusza ich do oczyszczenia drogi wojownikowi. Zbiór reliktów przynosi różnorodność, ale nie powinieneś rozpraszać się długo, aby rozważyć zdobycie trofeów, aby dotrzeć do sąsiednich drzwi. Naucz się nawyków przeciwników, załóż zabawne modele butów i biegnij w kierunku niebezpiecznych przygód. Król kości już czeka na epicką bitwę!


Reklama

Pobierz Sprint rpg 1.1.3

Nowości w tej wersji
Initial Release
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (10005000)
Data umieszczenia 2020-03-26 12:06
rozmiar 13.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/27 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |