Uderzenie: legendy
0 (0)

Opis:

Gra Beat Shot: Legends to strzelanka muzyczna, w której musisz celować w elementy pojawiające się na trzech torach i strzelać, nie tracąc ani jednego.

Użytkownik widzi sytuację w pierwszej osobie. W miejscu o jasnym designie przesuwa się do przodu, ostrożnie podążając za liniami przed sobą. Białe kawałki pojawiają się na horyzoncie i szybko zbliżają się, przesuwając się wzdłuż jednej z trzech linii. Zadanie polega na wysłaniu broni we właściwym kierunku i szybkim zniszczeniu wszystkich elementów. Pominięcie jednego celu prowadzi do utraty życia, potrójna strata jest okazją do ponownego uruchomienia w tym samym obszarze. Tempo ruchu jest predefiniowane i nie podlega kontroli, konieczne jest dostosowanie się do rytmu melodii. Ścieżkę dźwiękową można zmienić w zależności od nastroju, czasem wybór odpowiedniej muzyki odgrywa decydującą rolę w strzelaniu.

Dzięki serii doskonałych lub dobrych ujęć możesz zobaczyć powiadomienie tekstowe wskazujące aktualne osiągnięcie. W prawym górnym rogu znajdują się trzy serca symbolizujące życie strzelca. Ich czarny kolor oznacza utraconą szansę, różowy oznacza dostępny margines. Po drodze zaleca się zbieranie monet bonusowych i kamieni, liczba zgromadzonych monet jest wyświetlana w lewym rogu. Linia ze wskaźnikiem całkowitej liczby powalonych elementów jest widoczna w górnej środkowej strefie. Łatwo jest również poruszać się po tej prostej linii, która część ścieżki do lokalizacji została już uwzględniona.

Charakterystyczne cechy gry Beat Shot: Legends:

  • rytmiczne strzały na płytkach;
  • czysty widok;
  • zbieranie monet i cennych przedmiotów;
  • odblokować melodie;
  • zakaz pomijania płytek.


Rytmiczna gra zręcznościowa jest łatwa do przeciągnięcia, proste sterowanie pozwala przyzwyczaić się do gry w ciągu pierwszych sekund. Deweloper przygotował szereg utworów muzycznych, które otwierają się dopiero po zdobyciu określonego doświadczenia. Kolorowa grafika doskonale uzupełnia różnorodne efekty dźwiękowe. Projekt wymaga skupienia i szybkości reakcji, aby skierować wzrok w czasie na ładne postacie, które mogą ukraść cenne życie. Spróbuj przejść przez wszystkie witryny w celu uzyskania minimalnej liczby prób.


Reklama

Pobierz Uderzenie: legendy 1.5.18

Nowości w tej wersji
- weapon effects ajusted?
- new camera effects added?
- bugs with custom song fixed?
informacje ogólne
wersja 1.5.18 (66)
Data umieszczenia 2021-06-23 11:42
rozmiar 42.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/27 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |