Idle War: Legendary Heroes
0 (0)

Idle War: Legendary Heroes

Opis:

The Idle War: Legendary Heroes to ciekawa gra fabularna, w której podróżnik zbiera najlepszych wojowników, aby stawić czoła potworom w tajemniczych i nieznanych krajach.

Gracz wciela się w rolę dowódcy fantastycznej armii legendarnych postaci. Aby właściwie zarządzać, konieczne jest stworzenie idealnej drużyny wojowników. Do dyspozycji przedstawicieli 6 frakcji, w sumie ponad 100 bohaterów. Można je wezwać do służby, doskonalenia umiejętności, eksperymentowania w kombinacjach umiejętności. Przygotowani wojownicy wchodzą na pole bitwy, po czym dowódca może się całkowicie zrelaksować - totemy zadziałają automatycznie, nie potrzebują pomocy od kierownika. Ważne jest monitorowanie skuteczności manewrów, analizowanie tego, co się dzieje, aby zrozumieć główne obszary przygotowań do następnej walki.

Możesz stworzyć gildię i połączyć siły z przyjaciółmi, aby produktywniej walczyć z nieznanymi wcześniej stworzeniami. Mroczni bossowie gildii są zawsze gotowi na nowe bitwy, być może z powodu naiwnej pewności siebie w zwycięstwach. Dla fanów konfrontacji w formacie PvP twórca stworzył areny, na których zderzają się zespoły prawdziwych graczy. Offline nie powinno się też nudzić, 1000 poziomów z żywymi przygodami i nieoczekiwanymi spotkaniami sprawia, że ​​angażujesz się w grę przez długi czas.

Charakterystyczne cechy gry Idle War: Legendary Heroes:

  • podróżować przez tajemnicze światy;
  • zebranie zespołu do walki z globalnym złem;
  • ponad stu bohaterów do wyboru;
  • szkolenie oddziałów, rozwój ich umiejętności;
  • zautomatyzowane bitwy.


Kolorowe lokalizacje i fabuła zanurzają się w światach gry. Spacery po lasach, cmentarzach, ruinach i fantastycznych oazach nie gwarantują nudy. Oryginalny wygląd setek postaci pozwala wziąć pod uwagę aspekt wizualny podczas tworzenia drużyny, a szeroki zakres umiejętności umożliwia wyposażanie totemów w niewyobrażalne kombinacje umiejętności. Dobrze opracowany komponent animacji ożywia bitwy, pozwala z zainteresowaniem oglądać automatyczną akcję. W razie potrzeby możesz przerwać monitorowanie i pozwolić lojalnym podwładnym na dalszą walkę bez nadzoru, dopóki nie nadejdzie czas na ponowne wejście do gry. Legendarni bohaterowie czekają na dowódcę!


Reklama

Pobierz Idle War: Legendary Heroes 1.0.17

Nowości w tej wersji
# Bug fix and optimization.
informacje ogólne
wersja 1.0.17 (23)
Data umieszczenia 2020-03-26 12:22
rozmiar 67.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje IDLE GAME na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/28 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |