Dirt Bike Racing Stunts
0 (0)

Dirt Bike Racing Stunts

Opis:

Gra Dirt Bike Racing Stunts to fascynujący wyścig kolarski, w którym musisz jeździć na trudnych torach rowerem górskim, robić fajne sztuczki, zbierać monety.

Użytkownik określa parametry wyglądu rowerzysty, a następnie wybiera optymalny transport na określoną podróż. Pierwsze tory wyglądają na proste, nie mają ostrych zjazdów ani podjazdów, mosty wiszące lub inne specjalne konstrukcje również nie są widoczne. Na początku musisz przyzwyczaić się do fizyki ruchu, nauczyć się kontrolować rower. Co więcej, staje się bardziej zabawny i niebezpieczny: sztuczki można robić wszędzie, ale niektórych sekcji po prostu nie da się pokonać bez nich.

Monety są rozproszone do końca, licznik w górnym rogu wskazuje, ile udało ci się zebrać na przebytej odległości. Czasami moneta staje się motywacją do wykonywania trudnych ruchów. Element bonusowy może wisieć wysoko w powietrzu, nie da się go zdobyć bez skoku lub ekstrawaganckiego zwrotu. Pomijanie monet jest dopuszczalne, ale nawet bez nich nasypy ze skokami zobowiązują cię do trenowania i doskonalenia umiejętności w stosunkowo nowym sporcie.

Poziomy często kończą się trafieniem w barierę nie do pokonania, po czym następuje upadek i zniszczenie mechanizmu dwukołowego. Jest coraz więcej powodów bolesnych upadków z każdą nową częścią odległości. Przygotuj się na wiele kontuzji i częste wznawianie.

Charakterystyczne cechy gry Dirt Bike Racing Stunts:

  • wybór postaci i pojazdu;
  • kręte ścieżki na szalonych wysokościach;
  • niewyobrażalne sztuczki;
  • częste uderzenia i uszkodzenia;
  • różne rodzaje zawodów.

Proste zasady zarządzania umożliwiają szybkie zrozumienie podstawowych zadań, ale realistyczna fizyka znacznie utrudnia realizację planów. Dodatkowym czynnikiem stresu będzie stoper, chęć przyspieszenia czasami powoduje błędy. Ładna grafika i ostra muzyka w tle sprawiają, że chcesz iść dalej, nawet jeśli ostatnio miał miejsce śmiertelny upadek, a postać stała się ofiarą orła. Latanie w powietrzu, wpadanie w otchłań, słabe mosty i wysokie ryzyko zapewniają użytkownikowi regularne wytryski adrenaliny. Spróbuj przejechać wszystkie tory w różnych trybach!


Reklama

Pobierz Dirt Bike Racing Stunts 4.1

Nowości w tej wersji
* Multiplayer Mode Added*
* New Characters Added*
* No Internet Required Now*
- New Modes Added
-Challenge Mode
-Multiplayer Mode
-New Levels-
-New Tracks-
-Updated UI/UX
-New Bicycles
-Experience the Pleasure of Riding a Mountain Bike with unique camera angle
-Realistic Driving physics for BMX Cycle & Addictive gameplay and Breathtaking Jumps
-Adventurous Cycle Riding and Tricks, Stunts Hops and Flips on offroad mega ramps
- Do wheelies and BMX Stunts to get extra Score and Bonus Points.
informacje ogólne
wersja 4.1 (42)
Data umieszczenia 2021-11-21 14:57
rozmiar 69.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/28 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |