Głupie zombie 4
0 (0)

Głupie zombie 4

Opis:

Gra Stupid Zombies 4 to wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz zabijać zmarłych w dziwnych pokojach, używając rykoszetów kul ze ścian, sufitu i różnych przedmiotów.

Użytkownik wybiera broń, aby rozpocząć, a następnie jego postać wpada do pierwszej strefy gry i strzela przeciwnikowi dokładnie w głowę. W poniższych witrynach pojawiają się ściany, beczki, platformy i inne elementy, które nie pozwalają celować w chodzące trupy. Musisz użyć odbicia, przetestować różne podejścia do strzelania, aby zniszczyć przeciwników przy minimalnym zużyciu rund. Na poziomie może znajdować się kilku wrogów, a pociski do broni ręcznej są dostępne w ograniczonej liczbie. Konieczne jest udoskonalenie i staranie się zniszczyć wiele stworzeń zombie za jednym zamachem.

Linia przerywana zamierzonej trajektorii pocisku pomaga zwiększyć dokładność celowania, ale błąd może prowadzić do pustego strzału. Postać może obracać się we wszystkich kierunkach i kierować karabinem pod dowolnym kątem, ale nie ma prawa się poruszać. Pozytywnym czynnikiem jest brak obrażeń strzelca, nawet gdy kula przypadkowo przeleciała w pobliżu, dosłownie przez nią. Bohater jest obdarzony nieśmiertelnością, jego podobne sytuacje nie przeszkadzają.

Charakterystyczne cechy gry Stupid Zombies 4:

  • strzelanie do głupich nieumarłych;
  • stała praca z odbiciem;
  • wyświetlać trajektorię pocisku;
  • przyzwoity wybór broni;
  • puzzle na niezwykłych miejscach.


Śmierć zmarłych przynosi cenne monety. Będą odpowiednie jako zapłata za nową broń. Ponadto za pieniądze w grze możesz kupić bardziej zręcznego strzelca, który ma dodatkowe umiejętności zabijania zombie. Z czasem moc dostępnych karabinów maszynowych i karabinów znacznie wzrasta, zadania stają się bardziej ekstrawaganckie.

Projekt wykonany jest w dwuwymiarowej szacie graficznej, wszystkie obiekty w tym miejscu mogą służyć jako narzędzia represji wobec złych duchów. Koła, bomby zegarowe, ciężkie skrzynki do pełnej dyspozycji gracza, wystarczy dotknąć pożądanych obiektów po strzale. Zadają obrażenia wrogowi w kontakcie z nim. Spróbuj rozwiązać każdą zagadkę za pierwszym razem!


Reklama

Głupie zombie 4

Wszystkie aplikacje GameResort na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/29 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |