Soldiers Of Vietnam - kampania amerykańska
0 (0)

Soldiers Of Vietnam - kampania amerykańska

Opis:

Gra Soldiers Of Vietnam - American Campaign to ciekawa strzelanka, w której musisz brać udział w potyczkach, bronić sojuszniczych wojowników i bezwzględnie niszczyć wrogów.

Początkowo wojownik wchodzi na pole testowe, gracz jest szkolony do zarządzania totemem, postępuje zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami. Konieczne jest opanowanie zasad ruchu i cech strzelania. Różnorodność broni podczas amerykańskiej kampanii w Wietnamie pozwala wybrać pożądany model i wejść na pole bitwy w pełnej gotowości na masową strzelaninę. Przeciwnicy mają czerwony znak dla łatwiejszej identyfikacji. Na początku jest ich stosunkowo niewiele na horyzoncie, rozpoczęcie misji wydaje się łatwe. Co więcej, możesz spotkać cały tłum antagonistów, gdy jest tylko kilku współpracowników. Jeśli różnica mocy nie uniemożliwi wojownikom wygrania lokalnej bitwy, otworzy się dostęp do jeszcze bardziej niebezpiecznych misji.

Wyjaśnienia i wskazówki w formie tekstowej często pojawiają się na ekranie. Niewidzialne przywództwo regularnie chwali wojownika i informuje o planach na najbliższą przyszłość. W bezproduktywnej walce pochwały nie ma. Jednak niska aktywność w bitwie często kończy się śmiercią żołnierza; dalsze plany nie mają dla niego znaczenia. Lepiej jest działać aktywnie i pozostać w jak najlepszej formie w środowisku wojskowym. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się duża skala zdrowia, przy niskim poziomie zachowuje zielony odcień, przejście na czerwony oznacza wysokie ryzyko śmierci. Dla każdej nowej misji skala jest ponownie wypełniana.

Cechy wyróżniające akcję:

  • misje solo;
  • ustawienia dla zespołu;
  • duży wybór modeli broni;
  • opracowanie fabuły;
  • wskazówki tekstowe.

Projekt graficzny nie jest imponujący, na zdjęciu jest niewiele szczegółów. Wysoka trawa pozwala zorganizować schronienie w dowolnym miejscu, poczekać lub po cichu podkraść się do wroga. Istnieje ryzyko spotkania z antagonistą, który spokojnie zbliżył się od tyłu. Ścieżka dźwiękowa godna przeciętnego strzelca. Deweloper zwrócił dużą uwagę na komponent historyczny, a także na rozwój scenariusza. Sytuacja w dużej mierze zależy od zachowania wojownika kontrolowanego przez gracza. Ukończ kampanię z godnością i zamknij wszystkie zadania wyznaczone przez kierownictwo!


Reklama

Pobierz Soldiers Of Vietnam - kampania amerykańska 0.14

Nowości w tej wersji
* Improved environmental detail
* Added an extra level, you man the gunner position in a chopper
* Enemies can now be found in outpost towers and in higher vantage points
* Mission 3 and 6 now end properly
* Added all weapons as pick ups on last level
* Added various weapons stats, AK47 has reduced fire rate but higher damage for example
* Improved performance, Reduced grass draw distance and reduced default view distance ( View Distance can be set back in options menu)
informacje ogólne
wersja 0.14 (200014)
Data umieszczenia 2020-05-07 06:50
rozmiar 100.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/29 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |