Zew mini snajpera
4.9 (4)

Opis:

Call of Mini Sniper to strzelanka, w której musisz zabić nieumarłych za pomocą broni palnej, uratować miasto i jego mieszkańców przed zbliżającą się apokalipsą.

Tło mówi o aktywnej pracy pewnej organizacji nad nowymi narzędziami do trafiania w żywe cele. Testowanie próbek eksperymentalnych wywołało straszny efekt uboczny - pojawienie się masy chodzących trupów. Gracz działa jako snajper szeryfa, celując w wrogów z odległego miejsca. Postać jest nieosiągalna dla jednostek zombie, obserwuje je z góry, z helikoptera, dachu wieżowca i innych ruchomych lub stabilnych stref.

Duża odległość daje przewagę w postaci braku ryzyka dla własnego życia, ale komplikuje proces strzelania, ponieważ cele są daleko i ciągle się poruszają. Ponadto bohaterowie, na których wirus nie ma wpływu, mogą udać się do lokalizacji, którą należy chronić. Pomogą przywrócić miasto w przyszłości, jeśli szeryfowi uda się poradzić sobie ze złymi duchami. Konieczne jest doprowadzenie do ideału pokonania odległych celów, uważne monitorowanie, aby ocaleni nie wpadli pod ostrzał. Dwa tuziny rodzajów broni pomogą udoskonalić twoje umiejętności strzelania i dowiedzieć się, jak niszczyć różne rodzaje antagonistów. Karabiny szturmowe, pistolety, rakiety i wiele innych są do dyspozycji twojego bohatera.

Charakterystyczne cechy gry Call of Mini Sniper:

  • celowane strzelanie do zombie z powietrza;
  • 20 rodzajów broni;
  • 6 rodzajów chodzących trupów;
  • ciągłe ruchy antagonistów;
  • zapewnianie ochrony osobom, które przeżyły.

Dla szeryfa przygotował kilka lokalizacji o zróżnicowanym środowisku. W każdym przypadku przeciwnicy przenoszą się do określonego laboratorium. Muszą zostać zabici, aby uniemożliwić nieumarłym wejście do budynku i kolejne represje wobec naukowców. Alarm działa przy wejściu, jego dźwięk ostrzega przed zbliżaniem się obcych.

Element graficzny został opracowany w wysokiej jakości, fabuła została przemyślana, co pozbawia rozgrywkę pospolitości i monotonii. Czasomierz w górnej części ekranu śledzi czas trwania misji. Specjalne liczniki wyświetlają liczbę zabitych i uratowanych osób. Uzasadnij nadzieję lokalnych mieszkańców na uratowanie miasta przed tłumem zombie!


Reklama

Pobierz Zew mini snajpera 1.3.4

Nowości w tej wersji
-Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.3.4 (10)
Data umieszczenia 2020-03-29 19:35
rozmiar 87.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/30 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |