Królewskie bitwy
4.3 (5)

Opis:

Royal Battletown to wciągająca gra akcji, w której złoczyńca kradnie samochody, bierze udział w walkach i strzelaninach, zbiera cenne przedmioty i przywłaszcza zasoby innych ludzi.

Totem gracza wędruje po mieście i wybiera dla siebie najciekawsze zadania. Możesz bezpiecznie spacerować po okolicy lub jeździć na deskorolce, kontemplując lokalne krajobrazy. Istnieje wiele możliwości zarabiania pieniędzy, od przejmowania pojazdów po inicjowanie starć w okolicy, z walkami i pogromami na całym świecie. Na każdej stronie znajdują się główni ludzie, ale doświadczony przestępca wie, jak je przenieść z piedestału i zniewolić nowe terytoria. Na skradzionym czołgu łatwo jest zostać przywódcą wioski. Fani emocji są zachęcani do odwiedzania lochów z chodzącymi trupami.

Łatwo jest znaleźć pracodawcę oferującego misje do wykonania. Po rozwiązaniu zadań bohater natychmiast otrzymuje pieniądze, a specjalistyczny sklep zapewnia możliwości ulepszeń. Kierunek pompowania zależy od rodzaju wybranej aktywności. Dozwolone jest dostosowanie obrazu oddziału, wybór ubrań, butów, akcesoriów. Różne modele broni palnej i palnej są dostępne do zakupu. Różnorodność umiejętności jest zaskakująca podczas ulepszania, zdolność kopania wszystkich rzeczy, przywiązania do domów i biur za pomocą liny. Ponadto postać może latać i lądować z efektami wybuchowymi, mentalnie poruszać przedmiotami i wykonywać inne niesamowite działania.

Cechy wyróżniające grę Royal Battletown:

  • pełna swoboda działania;
  • zdobycie autorytetu w świecie przestępczym;
  • misje i zadania;
  • szeroki wybór pojazdów i broni;
  • strzelanie i walka wręcz.

Projekt cieszy się dobrą szatą graficzną i intuicyjną kontrolą z dość szerokim zakresem zadań. Dokładne studium miasta ujawnia wiele tajemnic dla ciekawskich. Postaraj się zdobyć różne cenne przedmioty, znajdź nagrody, relikwie, trofea. Setki elementów zapewniają dodatkowe korzyści i korzyści dla osób posiadających wiedzę. Różne kąty widzenia pozwalają wybrać najlepsze kąty w każdej konkretnej sytuacji. Wśród kilku trybów każdy gracz znajdzie ciekawą wersję rozgrywki i rozkoszuje się kryminalną atmosferą wioski.


Reklama

Pobierz Królewskie bitwy 3.7.5

Nowości w tej wersji
- Performance optimization
informacje ogólne
wersja 3.7.5 (375)
Data umieszczenia 2021-11-21 14:56
rozmiar 97.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Naxeex Ltd na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.29★ 85.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/31 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |