Kreator AFK
0 (0)

Opis:

AFK Wizard to mistyczna gra fabularna, w której uczeń czarodzieja zdobywa nowe umiejętności i stara się zapobiec dominacji smoków najeźdźców nad ludzkością.

Dawno, dawno temu iskra Pustki emanowała z Otto. Każdy urodzony tutaj był właścicielem małej cząsteczki Spark. Nikt nie miał pełnego talentu magicznego, z wyjątkiem czarodziejów, którzy byli gotowi przyjąć specjalne umiejętności i być odpowiedzialni za ich użycie. Gracz wciela się w jednego z uczniów czarodzieja. Po przebudzeniu ogromnej liczby agresywnych smoków musisz zmaksymalizować swoje umiejętności i przejść do bitwy.

Akceptowane jako niezależna bitwa z hordami przeciwników oraz pula sił z innymi wyznawcami czarodzieja. Współpraca odblokuje zdolności czarów, opanuje zawiłości pracy z metalem i opanuje kowalstwo. Mikstury można również pracować razem. Studium złożonych nauk wymaga stworzenia specjalnego środowiska. Użytkownik jest proszony o zbudowanie wieży, w której wygodnie będzie opanować nową wiedzę.

Po wystarczającym przygotowaniu możesz wejść do podziemnych przestrzeni, walczyć ze smokami i ich potwornymi sojusznikami. Konieczne jest wybranie konkretnego przeciwnika spośród dużej liczby osób siedzących w podziemnym królestwie. Następnie bitwa zaczyna się od okaleczania na przemian. W bitwie można zobaczyć tekstowe opisy zmian sytuacji podczas działania po dowolnej stronie. Im bardziej kompetentny jest totem gracza, tym większe są jego szanse na szybkie zwycięstwo przy niskich obrażeniach.

Charakterystyczne cechy gry AFK Wizard:

  • ulepszyć umiejętności czarodzieja;
  • bitwy ze smokami i potworami;
  • łączenie sił z innymi magami;
  • wznoszenie wieży;
  • produkcja napojów o magicznych właściwościach.

Doświadczony użytkownik może odblokować opcję automatycznej eksploracji lochu. Pojawia się z regularnym wzrostem rangi i pozwala ci uzyskać status najbardziej szanowanego maga. Niestandardowy projekt graficzny i brak chwytliwych odcieni pozwala skoncentrować się na złożonych zadaniach. Tło muzyczne jest stosunkowo spokojne w procesach przygotowawczych i intensywne podczas bitew. Wciel się w rolę maga, aby smoki porzucały złe projekty!


Reklama

Kreator AFK

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/31 11:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |