Taktyka walki drużynowej
0 (0)

Taktyka walki drużynowej

Opis:

Gra Teamfight Tactics jest obecnie jedną z najlepszych strategii, w której stosowany jest format „auto-walki”, w którym gracz nie kontroluje postaci, które walczą same, ale wybór drużyny, rozkład umiejętności, umiejętności i zasobów w tym procesie jest głównym zadaniem.

Grę przygotowaliśmy w słynnym studiu Riot Games, Inc, znanym głównie z gier komputerowych, w tym LEAGUE OF LEGENDS (wraz z linkiem, do którego ta gra została stworzona) i kilku innych, więc nasza nowość jest prezentowana na wszystkich platformach, które zdecydowanie poszerza widownię i liczbę potencjalnych rywali. Biorąc pod uwagę doskonałe doświadczenie tego autora w gatunku gier fabularnych, nic dziwnego, że nowość wyszła bardzo, bardzo pozytywnie, zyskując ponad 5 milionów pobrań na Androida tylko w pierwszych etapach!


Podobnie jak większość konkurentów, podstawą zainteresowania tą grą są wszelkiego rodzaju opcje taktyczne, które możesz swobodnie wybierać, nie tylko podczas bitwy, ale także na poziomie wyboru drużyny. Gra jest prezentowana nie tylko na platformach mobilnych, więc jest już wielu graczy i nie musisz się o nią martwić, poszukiwanie przeciwnika zajmuje kilka sekund.

W grze znalazło się miejsce dla legendarnych zwierzaków, które wnoszą różnorodność i pozytywnie do tego, co się dzieje, a także pozwolą wyróżnić się na tle innych graczy.


Funkcje gry Teamfight Tactics na Androida:

  • Typowy dla gatunku autoboy, który wciąż jest lepszy niż jego konkurenci;
  • Walcz z prawdziwymi graczami z całego świata;
  • Rozwijaj się, badając świat gry i jego funkcje;
  • Wymyśl swoją unikalną taktykę i zastosuj ją zgodnie z przeznaczeniem;
  • Gra jest dostępna zarówno na PC, jak i na platformy mobilne;
  • Nie ma długiego rozwoju, możesz wygrać od pierwszego meczu;
  • Rozbudowane opcje dostosowywania;
  • Jak dotąd projekt przebiega bez reklam i jest to miłe.

Wady gry:

  • Nawet na potężnych urządzeniach występują problemy z wydajnością, więc dopóki optymalizacja nie zostanie rozwiązana, ryzykujesz spadnięcie do odsetka tych, którym brakuje szczęścia;
  • W grze są zakupy, ale możesz się bez nich obejść.

Konkluzja: gra Teamfight Tactics właśnie się pojawiła, więc najprawdopodobniej za kilka miesięcy stanie się jeszcze lepsza, ponieważ do tego czasu programiści będą w stanie rozwiązać wszystkie problemy „dzieci”, które wiele projektów odczuwa na początku. Obiektywnie gra może naprawdę konkurować z dowolnym przedstawicielem gatunku, przynajmniej na razie.


Reklama

Pobierz Taktyka walki drużynowej 11.23.4090111

Nowości w tej wersji
Patch 11.23 is our first patch of Gizmos & Gadgets, bringing balance adjustments to Augments, Champions, and Traits! Check out the full changes on our Website!
informacje ogólne
wersja 11.23.4090111 (4090111)
Data umieszczenia 2021-11-18 20:32
rozmiar 58.88 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/01 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |