Opis:

Johnny Trigger to zręcznościowa gra zręcznościowa, w której postać biegnie po okolicy, wykonuje sztuczkę na widok osobowości mafii i strzela w przeciwników w zwolnionym tempie.

Uzbrojony przedstawiciel organów ścigania pojawił się na terytorium, na którym wędrują zwykle tylko mafiosi. Bohater zamierza zabić wszystkich, których spotka. Jeśli nie będzie miał czasu na strzelanie, umrze od kuli wroga. Bossowie nie oczekują ataku, zaczynają strzelać, ale postać staje się bardziej zwrotna i kilka razy się uchyla. Najważniejsze jest, aby trafić takiego antagonistę kilkoma kulami, jedna rana nie stanie się dla niego śmiertelna. Każdy poziom obejmuje kilka spotkań z wrogami. Po przeżyciu w strzelaninach krótkoterminowych organ ścigania mija punkt kontrolny i ustala swoje wyniki.

Charakterystyczne cechy gry Johnny Trigger:

  • strzelanie w zwolnionym tempie;
  • częste zapisywanie punktów dla Twojej wygody;
  • wymiana broni we właściwym czasie;
  • zderzenia z niebezpiecznymi bossami;
  • zarabianie dolarów na grach.

W dwuwymiarowej akcji użytkownik obserwuje to, co dzieje się z boku. Totem porusza się niezależnie, a gdy na horyzoncie pojawiają się antagoniści, wykonuje skok. W momencie skoku obraz znacznie zwalnia, powstaje linia wzroku. Gdy trajektoria pocisku pozwala dotknąć wroga, gracz musi kliknąć ekran, aby oddać strzał. Niuans polega na tym, że w strefie dostępu może znajdować się kilku wrogów i za jednym razem trzeba je zniszczyć. Chybienie daje przeciwnikowi prawo do strzału w odpowiedzi. Mafiosi po mistrzowsku posiadają broń, śmiało wpadają w ruchomy cel.

Sterowanie w grze jest intuicyjne, ale złożona fizyka uniemożliwia przejście poziomów za pierwszym razem. Żywy projekt graficzny w stylu kreskówkowym minimalizuje dramatyzm sytuacji. Oryginalne platformy gwarantują różnorodność segmentów fabularnych, nie powinieneś przyzwyczajać się do identycznych sztuczek. W arkadzie sprawdzana jest szybkość reakcji gracza, możliwość trafienia wroga w odpowiednim czasie. Musisz działać szybko, w ułamku sekundy na podjęcie decyzji. Spróbuj wyeliminować mafię na zaufanym terytorium postaci!


Reklama

Pobierz Johnny Trigger 1.12.10

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.12.10 (49)
Data umieszczenia 2021-08-12 01:35
rozmiar 96.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje SayGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/01 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |