Opis:

Anpan Stack to wciągająca gra logiczna, w której musisz dodać maksymalną liczbę wypieków do małego koszyka.

Na stole przed odtwarzaczem znajduje się szeroki wiklinowy pojemnik na chleb. Stół zajmuje całą dolną część ekranu. Na górze znajduje się deska, na przemian spadają na nią bułki, bułki i inne podobne elementy. Każdy musi być umieszczony w wiklinie, aby nic z niego nie wypadło. Na początku zadanie wydaje się łatwe, ale po umieszczeniu kilkunastu rolek struktura staje się dość krucha, trudno jest zwiększyć objętość treści. Jeśli coś nagle wypada - gra się kończy, trzeba zacząć budowę od nowa.

Istnieje wyraźna bariera składająca się z 25 elementów, po której na ekranie pojawia się śmieszna wiewiórka w garniturze kucharza i odpowiedniej czapce. To wydarzenie podkreśla wysokie osiągnięcie uważnego i ostrożnego użytkownika. Możesz odblokować nowe rodzaje produktów piekarniczych i urozmaicić rozgrywkę. Wskaźnik w lewym górnym rogu pokazuje całkowitą liczbę rolek zanurzonych w płycie wiklinowej. Skala po prawej stronie pokazuje, ile spośród obecnych 25 zostało odrzuconych. Jeśli ustawione na 26, to skala będzie wynosić 1/25, pozostałe elementy zainstalowane przed pokonaniem bariery nie są tutaj brane pod uwagę.

Charakterystyczne cechy gry Anpan Stack:

  • tworzenie zabawnych wież rogalików i bułek;
  • kilka rodzajów bułek;
  • brak terminów;
  • zestaw ocen;
  • śledzenie własnych zapisów.

Układ graficzny puzzli jest niezwykle uproszczony, na ekranie jest minimum informacji i żadnych wskazówek na temat bonusów. Pobicie poprzedniego rekordu jest największym możliwym osiągnięciem. Fizyka nie jest całkowicie intuicyjna, czasami brakuje zrozumienia przyczyn upadku wieży, długoterminowa stabilność przy silnym przewróceniu również rodzi pytania. Jeśli główne zadanie jest fascynujące dla użytkownika, pomoże zabić czas i rozwinąć logiczne myślenie. Konstrukcja konstrukcji lub kilku stojących obok siebie wymaga dużo cierpliwości. Staraj się tworzyć najlepsze kombinacje, umieszczając bułki i pokonuj niewyobrażalne bariery!


Reklama

Pobierz Stos Anpan 2.2

Nowości w tej wersji
Add Ranking Function
informacje ogólne
wersja 2.2 (9)
Data umieszczenia 2020-06-16 11:53
rozmiar 32 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.08★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/02 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |