Bombergrounds: Battle Royale
0 (0)

Bombergrounds: Battle Royale

Opis:

Gra Bombergrounds: Battle Royale to fajna internetowa gra RPG , w której musisz omijać pułapki i podkładać bomby przeciwnikom, aby niszczyć inne postacie.

Małe urocze zwierzęta symbolizują nieporównywalną naturę z okrutną rzeczywistością. Użytkownik jest zdeterminowany wyglądem totemu, wybiera postać i inne parametry. Po przygotowaniu możesz zabrać urocze zwierzę w kratkę. Głównym zadaniem będzie przetrwanie dużej liczby przeciwników. Muszą zostać osłabione przez umieszczenie bomb na komórkach, na których częściej pojawią się wrogowie. Zwycięzcą zostanie ostatni ocalały. Resztę przeznacza się albo podkopać, albo wpaść w otchłań. Lokalizacja stale maleje, linia obwodowa topnieje, trudno jest ogrzać się na małym polu.

W obszarze gry znajduje się wiele kostek wysokości. Pozwalają ukryć się przed wybuchem. Również w łapach postaci znajduje się nietoperz, miecz lub inne narzędzie, które pozwala przesuwać bombę w kierunku przeciwnika. Ten schemat jest często stosowany jako ochronny: czasami łatwiej jest odsuwać niebezpieczny przedmiot od siebie, niż się schronić. Ponadto nietoperz może tymczasowo osłabić wroga, ale nie może go zabić. Głównym zajęciem jest zastawianie pułapek i unikanie przykrych niespodzianek innych ludzi. Dodatkowo zaleca się eksplodować pudełka z biżuterią, poszukać bonusów, skarbów i ulepszeń dla swojego bohatera.

Charakterystyczne cechy gry Bombergrounds: Battle Royale:

  • osłabianie rywali w tej lokalizacji;
  • używanie bitów do osłabiania przeciwników;
  • mapa z systematyczną redukcją;
  • śmieszne rodzaje bomb;
  • do 25 uczestników.


Deweloper oferuje kilka metod kontroli, dzięki czemu każdy wybiera najbardziej dogodny dla siebie format. Projekt oferuje kumplom zaproszenie do dalszego uczestnictwa w jednej rundzie. Premie motywują Cię do bardziej aktywnego działania, tabela liderów pozwala śledzić bohaterów i dążyć do nich. Kiedy bestia zostaje znokautowana, punkty są obowiązkowe, ich liczba zależy od czasu przetrwania i liczby zniszczonych wrogów. Również w grze utworzono czat do korespondencji. Weź udział w bitwie z małymi zwierzętami, gotowymi wysadzić wszystkich w powietrze na zwycięstwo!


Reklama

Pobierz Bombergrounds: Battle Royale 0.11.3

Nowości w tej wersji
- Fixed connection issues
- Fixed login issues
- Fixed speed powerup issues
informacje ogólne
wersja 0.11.3 (46)
Data umieszczenia 2021-07-19 12:14
rozmiar 147.54 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/02 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |