Odbijacze bojowi
0 (0)

Opis:

Gra Battle Bouncers to projekt RPG na Androida, który nie wyróżnia się specjalnymi sztuczkami w fabule ani trudnościami czasami związanymi z zarządzaniem. Tak czy inaczej, możesz łatwo znaleźć tutaj wiele ciekawych rzeczy i rzeczy, które pozwolą ci wracać do gry raz po raz.

Przygotowali go w Studio Game Hive Corporation, która może być znana wielu osobom, zwłaszcza tym, którzy lubią klikery. W końcu takie milionowe projekty, jak Tap Titans zarówno części, jak i seria gier Beat The Boss, to ich biznes! Na tle takich projektów sto tysięcy pobrań tej gry może wydawać się absurdalne, ale testowano ją przez bardzo długi czas, ponieważ wersja beta pojawiła się nieco ponad sześć miesięcy temu. W każdym razie projekt ma przyszłość, nawet jeśli zaczął się rozwijać z pewnym opóźnieniem ...


W rzeczywistości gra okazała się dość zabawna i należy od razu zauważyć, że może zdenerwować niektórych graczy, a raczej rozczarować, a wręcz przeciwnie, komuś się spodoba. Chodzi o to, że z wizualnego punktu widzenia otrzymujesz całkiem ładną i nowoczesną grafikę, ale z drugiej strony świat, w którym będą odbywać się bitwy, jest dość płaski i ograniczony do prostokątnych miejsc.

Następnie same bitwy przechodzą w format „zoom”, a nawet w bilard, ponieważ istnieją przeszkody i trajektoria, ale ogólnie rzecz biorąc, jest nawet coś wspólnego z pierwszymi przedstawicielami gier komputerowych - arkanoid. Jednocześnie nie jest to jedyne odniesienie do kultowych gier, które twórcy umieścili w tym projekcie.


Funkcje gry Battle Bouncers dla Androida:

  • Gra, choć fabularna, ale zrozumiała i prosta, ma swoje zalety
  • Ładna grafika, wszystko jest piękne i nowoczesne
  • Duży wybór bohaterów dla twojej drużyny
  • Istnieje również wiele poziomów, więc spędzasz wiele godzin w grze
  • Zarządzanie - elementarne
  • Bossy, które są znacznie większe niż typowi przeciwnicy

Wady gry:

  • Pojawiają się skargi dotyczące komunikacji z serwerami, ale rozwiązuje się to bardzo prosto, a nie po stronie deweloperów
  • Dzięki lokalizacji, jeśli nie znasz angielskiego, nie możesz poczuć wszystkich niuansów
  • Ale reklamy i drobne zakupy, jak zwykle, na ich miejscu

Podsumowując: gra Battle Bouncers nie oferuje żadnej epickiej przygody, ale jeśli lubisz mierzoną narrację i spokojną rozgrywkę - jest to całkiem dobra opcja.


Reklama

Pobierz Odbijacze bojowi 1.21.4

Nowości w tej wersji
Bug Fixes:
Fix for Event progress not being saved
informacje ogólne
wersja 1.21.4 (1210400)
Data umieszczenia 2021-11-11 14:43
rozmiar 162.16 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/03 10:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |