Szalona równowaga
0 (0)

Opis:

Mad Balance to wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz zachować równowagę w mieście wzniesionym na szczycie klifu, przenosić mieszkańców z jednej strony na drugą i konfrontować się z wrogimi stworzeniami.

Z niewiadomych przyczyn w czasach starożytnych Cthulhu nakazał utworzenie osady na dużym kamieniu. Kamień ten leżał na szczycie góry, co znacznie skomplikowało zadanie budowy infrastruktury. Ale nie można kłócić się z boskimi istotami, dlatego zadanie zostało całkowicie ukończone. Pojawiło się pytanie o utrzymanie równowagi lekkiego projektu. Ostre wahania spowodowały wiele kłopotów, a później dołączyły do ​​nich problemy z potworami atakującymi mieszkańców miasteczka. Gracz jest wezwany do monitorowania ruchów ludzi i jednocześnie strzelania do antagonistów biegających i latających ze wszystkich stron.

Przeciwnicy są wysyłani przez obcych bogów, którzy planują osłabić wiarę ludności w Cthulhu. Konieczna będzie interakcja z głębokimi wierzącymi; ważne jest, aby utrzymać wiarę na odpowiednim poziomie i wzmocnić ją, gdy nadarzy się taka okazja. Twórcy stworzyli ponad 20 poziomów, z dodatkowymi opcjami wzmocnienia infrastruktury lub zwiększenia zaufania do bóstwa ludzi. Opcje można zastosować podczas przechodzenia do nowego etapu. Potwory również się poprawiają, a walka staje się coraz trudniejsza, aby odeprzeć ataki, wymagana jest maksymalna koncentracja uwagi.

Charakterystyczne cechy gry Mad Balance:

  • poruszanie tłumem w celu utrzymania osłabionej równowagi;
  • sprzeciw wobec ataków potworów;
  • Wzmocnienie struktur miasta;
  • umacnianie wiary lokalnych mieszkańców;
  • walcz z mrocznymi bogami.

Bóstwo obiecuje pojawić się przed wierzącymi później, kiedy sytuacja się normalizuje, a gady latające wokół zostaną zniszczone. Przemyślana fabuła pozwala zagłębić się w fikcyjną historię i poczuć wagę własnej misji. Zasady zarządzania są intuicyjne i pozwalają natychmiast rozpocząć wykonywanie zadań wyznaczonych przez bóstwo. Kontrola grafiki jest przyjemna, ale nie dodano żadnych efektów specjalnych, aby gracz nie był rozproszony i nie przegapiłby momentu globalnej katastrofy. Spróbuj uratować oszałamiające miasto zaatakowane przez okrutne potwory!


Reklama

Pobierz Szalona równowaga 0.32

Nowości w tej wersji
- Added animated loadscreen
- Added tutorial animations
- Few visual elements fixed
informacje ogólne
wersja 0.32 (32)
Data umieszczenia 2020-04-03 12:26
rozmiar 77.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/04 12:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |