Bitewni rywale
0 (0)

Opis:

Battle Rivals to ciekawa gra akcji, w której możesz zgromadzić drużynę, przyciągnąć najlepsze postacie i współpracować, aby zniszczyć prawdziwych przeciwników na obrazach fantasy.

Użytkownik jest zapraszany do udziału w kilku rodzajach walk w formacie online. Możesz wybrać oryginalny totem, dokładnie przestudiować jego umiejętności i wysłać na pole bitwy. Deweloper oferuje regularne wydarzenia, które częściowo uzupełniają zwykłe warunki dla użytkowników MOBA. W trybie areny organizowane są bitwy 3 na 3, w których każdy stara się zajmować czołowe pozycje z towarzyszami i zmusić wroga do zaakceptowania porażki. Podbicie obcej bazy przynosi gwarantowane zwycięstwo, ale dotarcie do niego jest trudne. Nieustraszeni i agresywni wrogowie są gotowi bronić swoich za wszelką cenę. Przygotuj się na trudne turowe bitwy, cel tutaj uzasadni wiele funduszy, nawet niestandardowych.

Jeśli chcesz zmienić główną misję, zalecamy ciężką walkę o przetrwanie. Totemy 15 graczy znajdzie się w trudnych warunkach, w których przeżycie może być proporcjonalne do zniszczenia któregokolwiek z pozostałych. Konieczne jest zachowanie czujności i ostrożności, aby nie stać się ekstremalnym w takiej sytuacji. Jeśli wzloty i upadki wydarzeń w poszukiwaniu szansy na życie nie wydają się interesujące, możesz przełączyć się na format szachowy i obserwować automatyczne starcia, wybierając tylko najlepszych wojowników.

Charakterystyczne cechy gry Battle Rivals:

  • wiele uroczych postaci;
  • różne formaty rozgrywki;
  • bardzo krótkie bitwy, co jest wygodne w formacie mobilnym;
  • walka o przetrwanie;
  • nagrody i wyróżnienia za motywację.

Koreańska gra wieloosobowa podoba się ciekawymi obrazami, wyborem umiejętności. Grafika i spektakularne obszary, nasycone jasnymi kolorami, powodują chęć bardziej szczegółowego odkrywania świata gry i dłuższego oglądania bitew. W pobliżu myśliwców zawsze widoczne są proste linie ze wskaźnikiem bieżącego stanu. Na podstawie tych czynników łatwo jest odkryć blef i zrozumieć, jak potężne jest konkretne stworzenie. Nastrój walki, przypływ emocji i wizualne przedstawienie są gwarantowane w każdym trybie!


Reklama

Bitewni rywale

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/05 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |