Shelter Zero: IDLE Angel Saga
0 (0)

Shelter Zero: IDLE Angel Saga

Opis:

The Shelter Zero: IDLE Angel Saga to ciekawa gra fabularna, w której oddział wojowniczych aniołów kontroluje duży sprzęt wojskowy, niszczy potwory i walczy z innymi wojownikami na arenach.

Gracz wciela się w rolę dowódcy anielskich dziewcząt, chętnych do walki razem z wszelkimi antagonistami. Każdy poziom obejmuje zabijanie dużej liczby potworów lub wojnę z obcym klanem kontrolowanym przez prawdziwego użytkownika. Bohaterki mają szeroki zakres umiejętności, traktuj proponowane maszyny do bitwy inaczej. Konieczne jest zrozumienie zawiłości zachowania totemów, aby tworzyć zespoły uwzględniające aktualne zagrożenia.

Skuteczna walka przynosi znaczne dochody, pozwala zwiększyć flotę i poprawić umiejętności. Uzupełnij skład o zwierzęta, wybierz szczegóły techniczne, aby zwiększyć moc samochodów. Pomiędzy bitwami zaleca się zbieranie kart nowych bohaterek. Przed bitwą możesz wybrać postacie, które udają się na określoną bitwę. Im większy wybór kart, tym większe możliwości menedżera. Różnorodne możliwe konfiguracje pozwalają pokazać najlepsze umiejętności dowódcy i doprowadzić anioły do ​​bezwarunkowego zwycięstwa.

Charakterystyczne cechy gry Shelter Zero: IDLE Angel Saga:

  • tworzenie zespołu śmiałych postaci;
  • konfrontacja z tłumami potworów;
  • użycie ogromnych pojazdów bojowych do kontrataków;
  • modernizacja dostępnego sprzętu;
  • Bitwy online z wojownikami innych graczy.

Dynamiczny rozwój sytuacji sprawia, że ​​dostosowuje się do stałego oporu. Potwory zbliżają się do twoich terytoriów z niezliczonymi hordami i planują zdobyć miasto, jeśli anielskie stworzenia nie poradzą sobie z nimi. Bossowie zapobiegają uzależniającej rozgrywce, pozwalają doświadczyć innych wrażeń w walce z najsilniejszymi. Ale areny pozostają napięte, wszyscy są gotowi rozerwać wroga tuż przed naczelnym wodzem.

Łatwe sterowanie, funkowa grafika anime i jasne zadania stają się bardziej atrakcyjne dla graczy. Rozbudowane możliwości ulepszania i szybka wymiana bohaterów pozwalają zmieniać strategię zgodnie z potrzebami i ryzykiem. Weź udział w sadze aniołów i powstrzymaj uporczywych wrogów!


Reklama

Shelter Zero: IDLE Angel Saga

Wszystkie aplikacje CWave Inc. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/06 09:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |