Podwójni unikacze
0 (0)

Opis:

Gra Double Dodgers to podwójna gra zręcznościowa na Androida, która łączy platformówkę pikselową z akcjami, które będą miały miejsce w pełnoprawnym świecie 3D, a najbardziej interesujące jest to, że wydarzy się jednocześnie, co jest niezwykle interesujące, jak nam się wydaje.

Przygotowaliśmy grę w Pelican Party Studios, na podstawie której jest to trzeci projekt, ale tutaj od razu warto zauważyć, że dwa poprzednie nie znalazły dużej liczby fanów, którzy najprawdopodobniej czekają na ten nowy produkt, ale o tym później.


Czy znasz sytuację życiową, w której człowiek idzie ulicą, zakopując się w telefonie i całkowicie ignorując to, co się dzieje? Śmieszne czy nie, ale takie sytuacje często prowadzą do obrażeń i innych niepożądanych konsekwencji, które twórcy stworzyli podwaliny dla ich gry.

Pierwszą „warstwą” gry jest pozór rzeczywistości w tym świecie gry, świecie w 3D, w którym nasz bohater idzie chodnikiem z telefonem w rękach. Tutaj musisz monitorować przeszkody, wśród których mogą znajdować się luki, doły, mosty i inne typowe sytuacje miejskie. Poruszając się w lewo lub w prawo możesz łatwo omijać przeszkody, ale to nie koniec. Druga „warstwa” to to, co dzieje się na ekranie telefonu komórkowego twojej postaci, gdzie gra się w platformę pikseli, w którą gra Twój bohater i którą również musisz śledzić. W platformówce znajdują się również przeszkody, które są zapadkami na ścieżce, po której trzeba przeskoczyć. Ogólnie rzecz biorąc, sytuacja jest również dość prosta, ale tutaj należy wziąć pod uwagę, że przegrana w którejkolwiek z „warstw” kończy grę, oferując rozpoczęcie od nowa. W rezultacie, jak pokazuje praktyka, śledzenie dwóch miejsc jednocześnie jest trudnym zadaniem!


Funkcje gry Double Dodgers na Androida:

  • Interesujące podejście do gry, nie pamiętamy jeszcze żadnych analogów ...
  • Brak zakupów w aplikacji
  • To naprawdę rozwija uważność
  • Zarządzanie proste, happening - zrozumiałe
  • Tabela ocen dla konkurencji

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, korzyść jest tylko na jednej „warstwie”
  • Jeśli rozważymy „warstwy” osobno, to, co dzieje się na obu, jest prymitywne i nudne

Podsumowując: tak, gra Double Dodgers okazała się oryginalna, ale ze względu na wybrany format sami programiści wpadli w kąt, ponieważ komplikowanie czegoś i granie stanie się nie do zniesienia. Niemniej jednak gracze szybko rozumieją prymitywność tego, co dzieje się osobno, co zdecydowanie nie wchodzi w grę. Jedyną prawdziwą komplikacją, która przyszła nam do głowy, była próba grania, poruszanie się po ulicy z telefonem w dłoniach, a tym samym dodanie kolejnej „warstwy” ...


Reklama

Pobierz Podwójni unikacze 1.2.0

Nowości w tej wersji
-Fixed an issue where the game is completely black except for the phone.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (14)
Data umieszczenia 2020-04-05 14:56
rozmiar 16.9 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/06 11:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |