Puppet Doll: Horror House Escape
0 (0)

Puppet Doll: Horror House Escape

Opis:

The Puppet Doll: Horror House Escape to przygodowa gra horror, w której musisz odkryć tajemnice dziwnego domu i uciec stamtąd, zanim lalka przygotuje się do kolejnego morderstwa.

Historia zaczyna się dość spokojnie: bohater porusza się po pustych pokojach na środku jednego z pokoi i odkrywa kukiełkowego faceta siedzącego na krześle. Cisza wywołuje lekki strach, ale w pierwszych minutach nic nie jest poparte. Postać musi wydostać się z rezydencji po tym, jak po raz pierwszy odkryje tajemnice mieszkającej tu (lub wcześniej żyjącej) rodziny. Fotografie i inne przedmioty będą wskazówkami dla nowego detektywa. Obrazy szczęśliwej rodziny na początku nie są zbyt pouczające, musisz znaleźć kilka zdjęć i innych elementów, aby złapać logiczne połączenie między wskazówkami.

Spragniony ucieczki nieustannie napotyka różne drzwi. Niektóre z nich są po prostu zamknięte, druga część ukrywa pewne pułapki. Nagły powrót do punktu wyjścia jest możliwy, ale ze zmianą okoliczności. Jeśli powrót do startu nastąpi kilka razy, sytuacja stale się pogarsza. Wewnętrzne światło zaczyna migać i znikać, głos krzyczący i płacz zwiększają napięcie. Później na ścianach pojawiają się krwawe plamy i groźne napisy, nawet ktoś może leżeć w kałuży krwi. Nie ma czasu na postępowanie, ręce na dużym zegarze zamarły.

Charakterystyczne cechy Lalek Lalek:

  • uciec z na wpół pustego domu;
  • unikanie kolizji z ponurą lalką;
  • dochodzenie w sprawie tajnych wydarzeń;
  • szukaj wskazówek i porad;
  • krwawy rozwój sytuacji.

Deweloper doskonale przekazał przerażającą atmosferę, stopniowo dodając nowe powody do strachu. Zniknięcie lalki z krzesła jest najniebezpieczniejszym czynnikiem wskazującym na początek okresu polowania. W pozycji siedzącej wróg nie jest straszny, ale kiedy wstaje, może dogonić i zabić postać płonącymi oczami. Doskonała ścieżka dźwiękowa sprawia, że ​​boisz się nawet bez obserwowania zmian wizualnych w domu. Przestronny budynek z kilkoma piętrami należy dokładnie zbadać, aby uniknąć ważnych szczegółów dochodzenia. Pośpiesz się, aby uratować rodzinę i przeżyć!


Reklama

Pobierz Puppet Doll: Horror House Escape 1.4

informacje ogólne
wersja 1.4 (4)
Data umieszczenia 2020-04-06 18:02
rozmiar 52.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/07 10:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |