A3: Wciąż żywy
0 (0)

A3: Wciąż żywy

Opis:

Gra A3: Still Alive to koreańska gra fabularna, w której musisz polować na różne złe duchy, zdobywać broń i wyposażenie, a następnie odważnie walczyć z dziesiątkami innych graczy. Ale jego główną cechą jest to, że tutaj programiści próbowali zrobić coś pomiędzy typowymi dla nich projektami do odgrywania ról a takim formatem jak „Battle Royale”, co jest bardzo interesujące!


Użytkownik wybiera bohatera z proponowanych 5 klas o różnych parametrach zewnętrznych i wyświetla go na dużej platformie. Będą tam wędrować totemy prawdziwych graczy z całego świata. Głównym zadaniem jest eksterminacja przeciwników i pozostanie jedynym ocalałym w stopniowo zwężającym się miejscu. Spektrum jego umiejętności lub arsenału broni nie zależy od klasy postaci. Możesz uzyskać dodatkowe korzyści i ulepszenia, walcząc z potworami pędzącymi po całym terytorium. Konieczne jest uważne monitorowanie sytuacji, obecność potworów w pobliżu nie uniemożliwia innym osobom zabicia twojego bohatera.

Po odwecie za złe duchy otwiera się dostęp do ulepszeń. Każda znaleziona broń ma wiele możliwości, możesz użyć tylko jej części. Gracz samodzielnie określa, jaki jest najwyższy priorytet dla jego wojownika, które umiejętności należy zignorować. Styl zachowania podczas bitwy zależy również od wybranych umiejętności. Wraz ze wzrostem poziomu umiejętności można liczyć na zwiększenie początkowych cech.

Charakterystyczne cechy gry A3: Still Alive:

  • bitwy z potworami;
  • Zniszczenie bohaterów innych użytkowników;
  • 5 rodzajów znaków;
  • zawężenie terytoriów;
  • do 30 graczy na miejscu.

Deweloper z powodzeniem połączył MMORPG i Battle Royale, zapewniając różnorodne wrażenia. Brak rosyjskiego lub angielskiego nieco psuje nastrój, musisz skupić się tylko na czynnikach wizualnych. Miejsca początkowo zadziwiają swoją skalą, ale z czasem gęstość żywych stworzeń na każdym kawałku ziemi rośnie i strategia działania musi zostać zmieniona.

Projekt graficzny jest ładny, widok z góry pozwala kontemplować całą estetykę lokalizacji. Możliwość uczestnictwa w bitwach na środku pustyni, w zaśnieżonych miejscach lub w gęstym lesie przyciąga miłośników pięknych konfrontacji. Jasne efekty specjalne poprawiają rozrywkę z tego, co się dzieje. Nie przegap rzadkiej szansy na przetrwanie wśród potworów i 30 przeciwników!


Reklama

A3: Wciąż żywy

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/07 12:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |