Warface: operacje globalne
0 (0)

Warface: operacje globalne

Opis:

Gra Warface: Global Operations to ciekawa strzelanka, w której musisz walczyć z przeciwnikami w formacie PvP lub współpracować z przyjaciółmi w bitwach w PvE.

Gracz będzie kontrolować odważnego wojownika, wykonując złożone misje od kierownictwa. Wygląd strzelca jest elastycznie dostosowywany, możesz wybrać dowolne cechy i wejść na pole bitwy w najlepszy możliwy sposób. Zbadaj dostępny sprzęt, ochronę żołnierza, minimalizacja obrażeń podczas ataków zależy od niego pod wieloma względami. Arsenał broni również podlega personalizacji: karabiny, strzelby, pistolety. Istnieje stosunkowo niewiele modeli broni, ale możliwość ulepszeń i dodania modułów pozwala włączyć wyobraźnię i skonfigurować oryginalne eksperymenty. Właściwe wykorzystanie umiejętności wojownika pozwala osiągnąć znaczące wyniki, a nawet stać się sławnym po wpadnięciu do tabeli liderów.

Początkujący i zapaleni strzelcy z łatwością znajdą przeciwników o wymaganym poziomie szkolenia. Użytkownicy nie są rozpieszczani nagrodami na początku. Konieczne jest wykonanie wielu zadań, aby zgromadzić znaczną ilość zasobów. A kiedy nadejdzie czas, aby wydać to, co zarobiłeś, przed wojownikiem otworzą się niesamowite możliwości. Format online zapewnia całkowitą nieprzewidywalność tego, co się dzieje. Mapy terenu są zadowolone z parametru równowagi, idealnie dostosowanego do formatu mobilnego. Wygodne jest wędrowanie po takich lokalizacjach dokładnie za pomocą ekranu mobilnego, dobrze znana gra komputerowa została przeniesiona na w pełni przystosowane smartfony.

Charakterystyczne cechy gry Warface: Global Operations:

  • strzelanki z perspektywy pierwszej osoby;
  • szeroki zakres modyfikacji broni;
  • dostosowanie wyglądu postaci;
  • fajny sprzęt;
  • przemyślane mapy lokalizacji.

Deweloper zwrócił dużą uwagę na projekt graficzny projektu. Na słabych smartfonach obraz jest uproszczony, dzięki czemu nie występują problemy z hamowaniem i wizualizacją. Właściciele mocniejszych urządzeń mogą cieszyć się spektakularnym wyglądem witryn, wysokim poziomem realistycznego wyświetlania. Przetestuj popularną rozgrywkę w zaktualizowanej wersji i czerp przyjemność z wysokiej dynamiki wydarzeń!


Reklama

Pobierz Warface: operacje globalne 3.1.1

Nowości w tej wersji
• Improved performance and bugfixes.
informacje ogólne
wersja 3.1.1 (3632311)
Data umieszczenia 2021-11-18 20:30
rozmiar 104.61 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/08 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |