Opis:

Gra Cubesc to łamigłówka dla Androida, która pod względem rozgrywki przypomina labirynt i gry tworzone na tej podstawie. W każdym razie istnieją niewielkie różnice, które konkurenci nie zawsze oferują, o których będziemy mówić.

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę Cagri Gecina z Turcji i jest to jego druga gra, chociaż pojawiła się z różnicą jednego dnia od pierwszego, ale to nie jest tak ważne. Liczy się jedno: pierwsza gra, która nazywa się Cubesc: Dream of Mira, jest ściśle związana z naszym nowym produktem, ponieważ w tej historii bohaterami są brat i siostra. W jednym przypadku (w naszym) walczymy z koszmarami, aw pierwszej grze pomagamy naszej siostrze, ale nic się nie zmienia w rozgrywce, więc jeśli naprawdę podoba ci się ta część, możesz pobrać drugą, w obu przypadkach jest darmowa .


Rozgrywka podzielona jest na małe poziomy, z których każdy jest płaszczyzną złożoną z kostek. Znajdziesz tu portale, doły i inne żetony, ale głównym zadaniem na każdym poziomie jest dostanie się do białej kostki, która przeniesie Cię na nowy poziom. Główna trudność polega na tym, że sześcian, z którego zszedłeś, spada i nie będziesz mógł wrócić, więc będziesz musiał dokładnie rozważyć każdy krok, który zrobisz. Jednak gracz nie jest w żaden sposób ograniczony czasowo i nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zatrzymasz się i pomyślisz trochę.


Zawiera grę Cubesc na Androida:

  • 50 poziomów, co jest całkiem sporo
  • Trudność wzrośnie płynnie, więc nie będzie nudna
  • Ciemny wzór w ciemnych gotyckich kolorach
  • Świetna ścieżka dźwiękowa podkreślająca fakt, że jesteś w koszmarze
  • Grafika jest ładna, animacja nie jest daleko w tyle

Wady gry:

  • Są reklamy i zakupy, ale są one czysto symboliczne

Podsumowując: jeśli porównasz grę Cubesc i jej integralną część Cubesc: Dream of Mira, możesz wyraźnie prześledzić motywy snów, koszmarów i podobnych tematów, które były już wielokrotnie ujawniane w innych projektach, tylko jeśli poproszono Cię o zbadanie skomplikowanych miejsc, w których możesz zgubić się, wtedy wszystko jest nieco łatwiejsze, z jednej strony, z drugiej strony ciągły ruch pomaga postrzegać grę w inny sposób.


Reklama

Pobierz Cubesc 2.0

Nowości w tej wersji
Cubesc: Dream of Mira link added
informacje ogólne
wersja 2.0 (54)
Data umieszczenia 2020-04-07 17:28
rozmiar 26.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Cagri Gecin na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/08 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |