Nigdy nie kończące się lochy
0 (0)

Nigdy nie kończące się lochy

Opis:

Gra Never Ending Dungeon to nowoczesny projekt RPG, pierwotnie stworzony na platformy mobilne, co oznacza, że ​​wiele rzeczy będzie dość wygodnych, ale ponieważ twórcy postanowili zainwestować więcej w klasykę, musieliśmy także poświęcić niektóre rzeczy.

Przygotowaliśmy grę w studio Creative Mobile Games, której nazwa może wydawać się znana wielu fanom branży gier, ale nie stworzyli sławnych gier RPG, a nie RPG ...

Na przykład mają świetną grę Beholder na swoim koncie, ale jest to płatny i raczej konkretny projekt, ale Drag Racing (100 milionów pobrań) i Nitro Nation Drag Drift (ponad 10 milionów pobrań) całkiem zrozumieją publiczność, którą przyciągają deweloperzy. Niemniej jednak w naszym nowym produkcie obliczenia oparte są na tym, że znasz klasycznych przedstawicieli tego gatunku, jest to zauważalne w szczegółach, które wydają się zdecydowanie przyjemne.


Pojęcie nieskończoności jest niewyraźne w naszych umysłach, ale rozumiemy, że to dużo, a nawet więcej, ale twórcy właśnie to zrobili - opracowali poziomy, które są automatycznie generowane za każdym razem, gdy gracz rozpoczyna nową bitwę. Podejście to ma prawo istnieć, ale jak wszyscy wiemy, nawet „losowi” zaczynają się niepokoić. Wylotem będzie duży arsenał broni i sprzętu, który można montować, ulepszać i kolekcjonować.

Jednak orientacja pionowa nie wydaje się wygodna dla tych, którzy są przyzwyczajeni do klasyków, na których twórcy polegali w tym projekcie. Z powodu tego „stanu rzeczy” zarządzanie (interfejs) nie jest najwygodniejsze, co różni się od stwierdzeń deweloperów, a widoczność jest bardzo ograniczona, co oznacza, że ​​zmniejsza twoje możliwości taktyczne.


Funkcje gry Never Ending Dungeon:

  • Bitwy, które nigdy się nie kończą
  • Bohater będzie walczył nawet podczas snu
  • Wielu różnych wrogów i bossów
  • Strój, broń i inne przedmioty, które można zebrać w kolekcji
  • Specjalne testy i lokalizacje
  • Poziomy są generowane automatycznie, zawsze nieco inaczej

Wady gry:

  • Orientacja pionowa i wynikające z niej problemy z zarządzaniem i interfejsem
  • Dużo reklam, które pomagają w pompowaniu
  • Są zakupy, ale możesz się bez nich obejść

Podsumowując: podczas gdy pisaliśmy recenzję, rozumiejąc, co się dzieje i gra jako całość, było to zrozumienie, a nawet rozczarowanie, ponieważ Never Ending Dungeon wyglądało jak przyzwoita gra fabularna w klasycznym stylu, ale w rzeczywistości okazało się, że to typowy pilot, który dodał trochę więcej funkcji niż to zwykle zdarza się ... W każdym razie z punktu widzenia rozwoju gatunku - okazało się interesujące.


Reklama

Nigdy nie kończące się lochy

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/09 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |