Tennis Stars: Ultimate Clash
0 (0)

Tennis Stars: Ultimate Clash

Opis:

Gra Tennis Stars: Ultimate Clash to sportowa gra codzienna, w której musisz walczyć z tenisistami online, wygrywać turnieje i zdobywać fajne bonusy.

Gracz kontroluje początkującego sportowca planującego wspaniałą karierę w tenisie. Po automatycznym wyszukiwaniu przeciwnika rozpoczyna się mecz. Bohaterowie naprzemiennie uderzają piłkę rakietą, próbując skierować pocisk wzdłuż takiej ścieżki, aby przeciwnik nie miał czasu do niego dotrzeć. Punkty zdobywane są ustalane w górnej części ekranu, wynik może być stale monitorowany. Regularne zwycięstwa obejmują bonusy, ulepszone umiejętności, a nawet otwierają dostęp do nowych sportowców. Zakres umiejętności dla każdego ma swój, konieczne jest określenie, kto jest wygodniejszy w zarządzaniu, jakie cechy należy ulepszyć.

Mecze odbywają się w różnych miastach świata, im więcej zdobędzie się doświadczenia, tym więcej miast będzie otwartych dla obiecującego tenisisty. Totem gracza powoli zwiększa jego autorytet, dążąc do zdobycia szczytu tabel turniejowych. Po walce możesz spojrzeć na wyniki własne i innych, ocenić perspektywy, przeanalizować słabe punkty. Dodatkowo dozwolone jest trenowanie bez przeciwnika i poprawa reakcji, aby bardziej efektywnie występować przed publicznością. Łatwy do nauczenia i pozytywny w nastroju arkadowy pomaga odpocząć i cieszyć się sportowymi wakacjami.

Charakterystyczne cechy gry Tennis Stars: Ultimate Clash:

  • jasne zawody tenisowe;
  • rywalizacja z oddziałami rzeczywistych użytkowników;
  • odblokowywanie fajnych postaci;
  • ulepszenie umiejętności;
  • monety, bonusy.

Deweloper oferuje intuicyjną obsługę jedną ręką. Stałe zarobki motywują do rozwoju sportowca, pozwalają budować ambitne plany. Projekt graficzny wykonany jest bez dodatków, ale bogate kolory sprawiają, że projekt jest wizualnie atrakcyjny. Odgłos komiksu poza ekranem informuje o ważnych momentach każdego konkursu. Większości uderzeń rakietą towarzyszy tekst pochwały (zielony) lub nacisk na akcję niskiej jakości (czerwony). Uruchom symulator sportowy na swoim gadżecie i przenieś totem na wyżyny światowych rankingów!


Reklama

Pobierz Tennis Stars: Ultimate Clash 1.2

Nowości w tej wersji
Thank you to all Beta testers for playing the game and giving us your precious feedback! We are live with this version, but please do keep your feedback coming as we strive to keep improving the game as much possible!

Thank you.

v1.2:
- Improvement in Match-making & Stability
- Improved Tutorial to make it compact
- Added option to Sign in to Play Services in Settings
- Minor bug fixes overall

Please rate us if you like the game, and do share with your friends!
informacje ogólne
wersja 1.2 (12)
Data umieszczenia 2020-04-09 12:32
rozmiar 59.86 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/10 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |