Opis:

Infinity Ops to futurystyczna strzelanka internetowa, w której możesz brać udział w bitwach międzyplanetarnych, wybierać różne tryby konfrontacji z prawdziwymi przeciwnikami.

W przyszłości gwałtowny rozwój technologii został zatrzymany, po czym przedstawiciele wielu planet pogrążeni byli w częstych wojnach. Użytkownik kontroluje jednego z wojowników i zastanawia się, co dzieje się w pierwszej osobie. Możesz zostać tytanem, czołgiem lub pilotem i udać się do piekielnej strefy strzelanin PvP, w której gracze totemów się nawzajem niszczą. Postacie mają mocne i słabe strony, musisz zwrócić uwagę na cechy charakterystyczne przy wyborze klasy. Personalizacja bohatera jest dostępna z uwzględnieniem jego indywidualnych możliwości.

Wysokiej jakości zbroja i mnóstwo opcji broni przygotują wojownika do skomplikowanych misji. Do Twojej dyspozycji będą karabiny, karabiny maszynowe, granatniki z laserem. Możesz zebrać klan i zmierzyć się z inną drużyną, zdobywając największą liczbę punktów w ograniczonym okresie bitwy. W śmiertelnej bitwie wszyscy wokół stają się wrogami i muszą się bronić. Jeśli chcesz zaostrzyć warunki - wybierz format hardcore z podwójnymi obrażeniami. Dozwolone jest także formułowanie niezwykłych zasad i zapraszanie użytkowników do gry.

Charakterystyczne cechy gry Infinity Ops:

  • strzelaniny drużynowe i pojedyncze PvP;
  • kilka klas wojowników;
  • dostosowywanie postaci;
  • ogromny arsenał broni;
  • codzienne misje i nagrody.

Gra zachwyca elegancką trójwymiarową grafiką i złożonymi mapami lokalizacji. Deweloperowi udało się przekazać atmosferę stałości wojen kosmicznych, stworzyć niezbędne otoczenie. Musisz przyzwyczaić się do niestandardowej fizyki: siła grawitacji zmniejszy się w przyszłości, dzięki czemu możliwe będzie skakanie na duże odległości. Tempo ruchu wzrośnie również z powodu słabej grawitacji. Duża liczba zakupów w grze nieco psuje nastrój, ale możesz zdobyć nagrody za misje wysokiej jakości. Wojownicy z całego świata czekają na twoją pomoc w międzygalaktycznych bitwach, przeciwnicy również nie mają ochoty na spotkanie nowego wojownika!


Reklama

Pobierz Infinity ops 1.12.1

Nowości w tej wersji
- Many major fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.12.1 (200193)
Data umieszczenia 2020-12-12 06:40
rozmiar 39.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/10 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |