Training Hero: Zawsze koncentruje się na treningu
0 (0)

Training Hero: Zawsze koncentruje się na treningu

Opis:

Gra Training Hero: Zawsze koncentruje się na szkoleniu, jest fajną grą RPG, w której postać przechodzi szkolenie bojowe, a następnie ocenia wyniki wysiłków podczas uczestnictwa w bitwach PvP.

Gracz totemu chce zostać niezwykle potężnym wojownikiem. Aby to zrobić, musisz ciężko trenować, stale koncentrować się na celu. Możesz zacząć od prostej platformy i stosunkowo słabej lalki przeciwnika. Przedmioty duchowe świetnie nadają się do takich zadań. Aby uczeń się nie zrelaksował, wszyscy zszokowani, a nawet nieżywi, odejdą. Siła sztucznego przeciwnika jest bardzo mała, ale wystarczająca do pompowania wysokiej jakości. Po kilku takich antagonistach można przystąpić do prawdziwej bitwy i trafić postać kontrolowaną przez prawdziwego gracza. Musisz wrócić do PvP, aby ocenić tempo rozwoju umiejętności w stosunku do poprzednich bitew.

Zwycięstwo nad dowolnym przeciwnikiem przynosi monety i skrzynie. Zdobyte elementy umożliwiają aktualizację, uzyskiwanie wcześniej zablokowanych umiejętności, rozszerzanie zakresu dostępnych narzędzi do walki, otwieranie magicznych eliksirów i rozpieszczanie się innymi przydatnymi rzeczami. Wiele z dostępnych można ulepszyć, a kompetentne kombinacje przedmiotów zwiększą profesjonalizm młodego wojownika.

Przed następną bitwą możesz określić, co będzie w rękach totemu. Ponadto, po serii pozytywnych wyników, użytkownik jest powiadamiany o otwarciu następujących witryn i promocji na specjalnej karcie. Idealnie postać powinna pokonać trening we wszystkich przygotowanych obszarach, ale większość jest początkowo zamknięta, z powodu braku doświadczenia z wojownikiem.

Charakterystyczne cechy gry Training Hero:

  • ciągłe doskonalenie umiejętności bojowych;
  • odblokowywanie nowych poligonów;
  • uzyskiwanie dodatkowych umiejętności;
  • szeroka gama noży;
  • gotowość do kontrataków, nawet ze strony pluszaka.

Twórcy sugerują wypróbowanie zabawnej gry walki dla miłośników krótkiej rozgrywki, w której cały proces zajmuje mniej niż 10 minut. Odblokowanie wszelkiego rodzaju narzędzi zmniejsza stopień jednolitości, aby nie nudzić się podczas wykonywania identycznych czynności. Budowanie mocnych stron i umiejętności to trudne zadanie, z którym poradzi sobie tylko najbardziej cierpliwy bohater!


Reklama

Pobierz Training Hero: Zawsze koncentruje się na treningu 7.7.1

Nowości w tej wersji
Regular updates will be performed to improve game stability.
informacje ogólne
wersja 7.7.1 (320)
Data umieszczenia 2021-11-26 21:33
rozmiar 113.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/11 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |