Utracone archiwum
0 (0)

Opis:

Gra Lost Archive to strategia kart, w której musisz skonfrontować prawdziwych użytkowników i łączyć karty, aby talia doprowadziła właściciela do zwycięstwa.

Na początku meczu gracz otrzymuje kilka kart z jasnymi postaciami i różnymi opcjami. W dolnej części ekranu znajdują się własne elementy, u góry - elementy wroga. Pomiędzy nimi jest pole podzielone na heksagonalne komórki. Są podświetlane, gdy nadchodzi kolej na ruch. Po przeciwnych stronach jedną komórkę zajmują ważni bohaterowie, będą musieli być chronieni. Celem jest zaatakowanie lidera drużyny przeciwnej. Po wyciągnięciu kart z talii ruchy wykonuje się na przemian.

Musisz wybrać komórkę, na której zostanie umieszczony konkretny bohater (możesz wybrać jedną z aktualnie dostępnych). Na polu bitwy pojawia się wojownik o wyglądzie fantasy i atakuje tego, który jest w pobliżu. Jeśli zaatakowany nie zniszczy go natychmiast, wojownik pozostanie na miejscu. Czasami można ukończyć kombinację i wykonać serię uderzeń bez czekania na odpowiedź przeciwnika. Gdy lider jednej z drużyn zostanie pokonany, gra kończy się zwycięstwem atakujących.

W przerwach między bitwami NPC możesz śledzić fabułę, uczyć się nowej wiedzy, wskazówek od ładnej dziewczyny. Zwycięzca otrzymuje dostęp do nowych postaci oraz szczegółowe informacje o ich możliwościach. Ważne jest przeanalizowanie umiejętności każdego z nich, aby stworzyć najlepsze kombinacje dla wprowadzenia myśliwców na stronę.

Charakterystyczne cechy gry Lost Archive:

  • karta i płyta PvP-scrum;
  • zawody ze sztuczną inteligencją;
  • różnorodność ról i akcji kart;
  • korzystanie z talii przez kilku użytkowników;
  • ekscytujące wydarzenia na polu bitwy.

Przyjemna, nieskomplikowana grafika i lekki dźwięk pozwalają grać w zrelaksowanym stanie. Rozwój fabuły wprowadza różnorodność do tego procesu, ale główną uwagę zwraca szeroka gama totemów ze świata fantasy. Zebraną talię można przekazać innym użytkownikom lub zabrać komuś zestaw wojowników. Oryginalne rozwiązanie rzadko spotykane w projektach tego gatunku. Wypróbuj niezwykłą grę karcianą i zademonstruj drużynę od najlepszego kąta do antagonistów!


Reklama

Pobierz Utracone archiwum 01.05.04

Nowości w tej wersji
[Ver1.5.4] Update contents
Add new card
Add new supply
Some minion size adjustment
Some voice added
informacje ogólne
wersja 01.05.04 (45)
Data umieszczenia 2020-06-09 06:47
rozmiar 43.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/11 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |