Opis:

Gra Ice Scream 3 to kolejna seria horrorów, w której musisz znaleźć źródło mocy, które pozwalają okrutnemu lodowemu człowiekowi po cichu uprowadzić dzieci i wysłać je do jego legowiska.

Gracz zostaje sam w domu i decyduje się na spacer. Wybiega na ulicę, ale po otwarciu drzwi wejściowych zauważa dziwną sytuację w pobliżu furgonetki z lodami. Ten samochód znajduje się przed domem głównego bohatera. Odważna licealistka mieszkająca w tym samym regionie oskarża twórcę lodów o kradzież dziewczyny o imieniu Liz. Facet trzyma w rękach dziwną broń, której działanie wcale nie wpływa na oskarżonego. Sprzedawca lodów roześmiał się złośliwie, po czym nakarmił napastnika porcją pysznej przekąski i wjechał do samochodu. Nie możesz pozostać bezczynny, gracz musi wsiąść do ciężarówki i rozpocząć nową niebezpieczną podróż. Najważniejsze jest, aby sprawca nie zauważył nowego pasażera.

Jak zwykle użytkownikowi oferowana jest mapa z różnymi lokalizacjami. Będzie cyrk, metro, centrum handlowe i inne punkty. Puzzle, logiczne i wskazówki do ujawniania tajemnic są widoczne wszędzie. Będziesz musiał działać szybko i cicho, wróg jest bardzo uważny, wszelkie podejrzane dźwięki go denerwują. Jeśli musisz go spotkać twarzą w twarz (a raczej dużą brzydką maskę), możesz odeprzeć złoczyńcę celowanym strzałem z procy. Ból rozproszy go na chwilę, pozwalając graczowi uciec w bezpieczne miejsce.

Charakterystyczne cechy gry Ice Scream 3:

  • odkrywanie tajemnic złego sprzedawcy dóbr;
  • szukać przedmiotów;
  • szybkie podejmowanie decyzji;
  • oryginalne łamigłówki;
  • ciągłe unikanie uważnego przestępcy.

Standaryzowany scenariusz nie traci atrakcyjności dla użytkowników. Zadania stają się coraz bardziej fantazyjne, trzeba dużo myśleć o wskazówkach, a spędzanie czasu jest bezwzględnie przeciwwskazane. Nieznana liczba istnień zależy od szybkości działań; niebezpieczeństwo sytuacji rośnie z każdą minutą. Zdolność do obrony eliminuje poczucie bezradności, a ciekawe, szczegółowe lokalizacje sprawiają, że chcesz dokładnie zbadać każdą część dostępnych terytoriów. Spróbuj znaleźć elementy, które są bliżej odkrycia wielkiej i przerażającej tajemnicy!


Reklama

Pobierz Krzyk lodu 3 1.0.7

Nowości w tej wersji
- Ad network libraries updated
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (17)
Data umieszczenia 2021-10-08 18:32
rozmiar 151.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/12 12:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |