World Above: Cloud Harbor
0 (0)

World Above: Cloud Harbor

Opis:

The World Above: Cloud Harbor to magiczna gra logiczna, w której musisz uratować ziemie niebieskie przed klątwą, łączyć różne elementy dla wzmocnienia, korzystać z pomocy smoków.

Gracz będzie musiał poradzić sobie ze żniwami na wyspach, szybując w niebiosach. Najlepszymi pomocnikami w tej sprawie będą dobre mityczne stworzenia o magicznej mocy. Rozwiązanie globalnego problemu jest możliwe tylko z armią smoków. Łączenie totemów doprowadzi do pojawienia się potężniejszych bohaterów. Muszą stworzyć komfortowe warunki do rozwoju. Możesz rozszerzyć dostępne terytorium i wyposażyć je, aby wszyscy czuli się komfortowo.

Rozgrywka przypomina układankę w trzech rzędach, unia może być wykonana w linii pionowej i poziomej. Początkowo użytkownik widzi niewielki zielony obszar swobodnie unoszący się na niebie. Lokalizacja jest podzielona na komórki, wzdłuż których musisz przenosić elementy na jasnych komórkach. Musisz także odblokować te przedmioty / rośliny / stworzenia, które znajdują się na zaciemnionych kwadratach.

Każda kombinacja daje dodatkową siłę, pozwala działać na większą skalę i poszerzać terytorium. Po podłączeniu trzech jajek użytkownik otrzymuje jedną młodą jaszczurkę, jeśli połączysz trzy z tych młodych, pojawi się silniejsza i bardziej zdolna postać. Możesz przyprowadzić smoki różnych ras i wykorzystać ich umiejętności do osiągnięcia ich celów. Skarby i bonusy otwierają dostęp do nowych korzyści. Za zwiedzanie ziemi i poszukiwanie biżuterii odpowiada również użytkownik, przygotuj się na wiele nieoczekiwanych odkryć!

Charakterystyczne cechy gry World Above: Cloud Harbor:

  • leczenie ciemnych obszarów magicznymi dinozaurami;
  • związek smoków, drzew, monet i wszystkiego innego;
  • wiele ras postaci;
  • prywatna przystań w chmurach;
  • gromadzenie skarbów.

Projekt cieszy się podstawowym zarządzaniem, dużą ilością wskazówek i wyjaśnień. Czynniki przyciągające to przemyślana fabuła i różnorodne cele. Konieczne będzie uwzględnienie nawet warunków pogodowych wpływających na tempo wzrostu roślin i inne procesy. Pomóż skrzydlatym leczyć przestrzeń, stwórz idealne środowisko do pracy totemów!


Reklama

Pobierz World Above: Cloud Harbor 13.0.12000

Nowości w tej wersji
Other improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 13.0.12000 (12000)
Data umieszczenia 2021-10-06 06:12
rozmiar 73.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/13 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |