GWENT: The Witcher Card Game
5 (4)

GWENT: The Witcher Card Game

Opis:

GWENT: Wiedźminowa gra karciana to taktyczna, kolekcjonerska gra karciana na Androida, stworzona przez analogię z takimi hitami jak Hearthstone, Magic: the gromadzenie i dziesiątki innych gier, które regularnie pojawiają się zarówno na Androida, jak i na inne platformy. Jednocześnie ważnym elementem takich projektów jest bogaty świat gry, który oznacza rozpoznawanie postaci i odniesień oraz innych momentów, które „łapią” zarówno fanów, jak i tych, którzy są po prostu świadomi tego, co się dzieje. A jeśli weźmiemy wyżej wymienionych konkurentów, to w jednym przypadku jest to niesamowity rozmiar wszechświata WoW, w innym przypadku jest to pierwsza gra tego gatunku, która przeszła przez lata, zachowana przez fizyczne zbiory kart w skrzyniach ich już dorosłych fanów. Wielu innych konkurentów miało dobre pomysły, doskonałą grafikę, unikalną mechanikę, ale nie mieli tak zwanej „wiedzy”… Niemniej jednak mamy grę opartą na słynnej sadze Wiedźmin, która zawiera książki, które stały się oryginalnym źródłem i popularnymi grami na ich podstawie, a nawet dwie serie, z których jedna została nakręcona w Polsce, w ojczyźnie tej historii, a druga została nakręcona w NETFLIX, gromił cały świat i przedstawił Wiedźmina milionom ludzi.

Nawiasem mówiąc, przygotowaliśmy grę w studiu CD PROJEKT SA, które do tej pory ma tylko ten projekt. Niemniej jednak studio ma siedzibę w Polsce, co oznacza, że ​​jest jak najbliżej źródła.


Zdecydowaliśmy się już na obecność „wiedzy”, pozostaje dowiedzieć się, czy twórcy byli w stanie dostarczyć pozostałe chwile, bez których gra się nie obejdzie, a mianowicie wygląd, fabuła i wygodna mechanika tego, co się dzieje.

Zacznijmy od projektu, na który trudno narzekać. Tak, niektóre punkty przypominają konkurentom, ale nie można sobie wiele wyobrazić, poza tym doskonała grafika, obfitość animacji i atmosfera pozwalają zanurzyć się w proponowanym świecie i nie zwracać uwagi na niektóre pożyczki.

Fabuła, jak powinna być w gatunku, praktycznie nie została tu przywieziona, ale znowu, istnieje całkiem możliwe istnienie na linkach, a ponadto, jeśli nagle nie lubisz bitew internetowych, możesz przejść kampanię dla jednego gracza, w której znajdziesz najbardziej szczegółowe opisy zarówno bohaterów, jak i i potwory, które staną przed tobą.

Mechanika tego, co się dzieje, ma również prawo do życia. Nie można nazywać procesu procesem prostym, ale ma to sens, ponieważ i tak uda ci się uporządkować i zaangażować, ale ponadto możesz opracować własną taktykę prowadzenia bitew w oparciu o brutalną siłę i spryt.


Funkcje gry GWENT: The Witcher Card Game na Androida:

  • Gra karciana uniwersum Wiedźmina
  • Różnorodne taktyki i podejścia do bitew
  • Kilka trybów gry, zarówno fabularnych, jak i przeciwko prawdziwym graczom
  • Piękna grafika i animacja
  • Atmosfera, która została starannie zachowana
  • Chociaż gra nie ma reklam i jest całkiem fajna!

Wady gry, których nie powinieneś ominąć:

  • Jak w każdym innym podobnym produkcie, pojawią się zakupy, które pomogą się rozwijać, ale podobnie jak konkurenci, zawsze możesz z dumą i przez długi czas osiągnąć wszystko sam.
  • Muzyka ... na którą czekali, ale otrzymali tylko trzy główne motywy, co jest bardzo, bardzo skromne i właśnie tak można wyraźnie wyróżnić się na tle innych projektów.

Podsumowując: technicznie rzecz biorąc, gra GWENT: Wiedźmin gra karciana nie pozostaje daleko w tyle za najlepszymi przedstawicielami gatunku, ponadto jedyne, co pozostaje w tyle, to ilość treści, które twórcy Hearthstone budowali od lat, ale nie mieli czasu. W każdym razie, miejmy nadzieję, że popularność projektu pozwoli na gromadzenie tych treści i dogonienie innych przedstawicieli gatunku. Ale jeśli mówimy o zaleceniach, wszystko sprowadza się wyłącznie do twoich preferencji, więc jeśli Wiedźmin jest dla ciebie interesujący - graj, jeśli jesteś bardziej zainteresowany WoW - wybierz grę na jego podstawie, to proste.


Reklama

Pobierz GWENT: The Witcher Card Game 9.5

Nowości w tej wersji
Update 9.5 is available! Discover the story of Regis in the newest Journey, and join us for the Saovine event.
informacje ogólne
wersja 9.5 (202858864)
Data umieszczenia 2021-11-11 14:44
rozmiar 606.71 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/13 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |