Przetrwać Craft. Atak Powtórz (SCAR)
0 (0)

Przetrwać Craft. Atak Powtórz (SCAR)

Opis:

Game Survive. Craft. Atak Repeat (SCAR) to ciekawa gra akcji, w której musisz zabić innych graczy w zbieżnym miejscu w kilka minut, pokonać zombie i zdobyć zasoby na ulepszenia.

Postać czeka na ekstremalne przygody w obszarze zdobytym przez chodzącego trupa. W ciągu kilku minut wojownik musi poradzić sobie z totemami innych użytkowników, jednocześnie zabijając zombie lub uciekając przed nimi. Nieumarli nie są zbyt uważni i po krótkiej pogoni przełączają się na inny obiekt do polowania lub po prostu relaksują się i przestają poruszać się w określonym kierunku.

Początkowo w przestronnej lokalizacji jest dużo wolnego miejsca i rzadko dochodzi do kolizji. Terytorium stopniowo maleje, wszyscy próbują przenieść się do centrum. Konieczne jest niszczenie przeciwników od pierwszych sekund, gdy jest wystarczająco dużo miejsca do manewrowania, a prawdopodobieństwo jednoczesnego oporu wobec kilku stworzeń jest niskie.

Zniszczenie antagonistów przynosi wiele bonusów i ulepszeń. Będziesz musiał poprawić prawo na polu bitwy, aby zaoszczędzić siły w sytuacjach awaryjnych. Bohater nie może rozłączyć się z zabójstwami, ważne jest również poszukiwanie zasobów i przydatnych przedmiotów. Po pięciominutowej sesji tylko jeden zwycięzca pozostanie na małym obszarze lokacji, reszta albo zostanie pokonana, albo wpadnie w pustkę z powodu zmniejszenia obszaru.

Charakterystyczne cechy gry Survive. Craft. Atak Powtórz:

  • walcz z chodzącymi trupami i 20 graczami;
  • powolne zawężanie mapy;
  • szukaj zbroi, zasobów, sprzętu;
  • ogromny arsenał broni;
  • pięciominutowe zadania.

Recenzja z powyższego punktu nie uniemożliwiła twórcy dokładnej pracy nad lokalizacjami i przemyślenia szczegółów. Gracz dostrzega to, co dzieje się wystarczająco szczegółowo, dzięki czemu może szybko znaleźć zasoby i inne ważne elementy. Dobry wybór modeli broni pozwala wybrać najwygodniejsze opcje dla każdej taktyki. Oprócz pojedynczego formatu możesz wybrać konfrontację drużynową, w której wraz z prawdziwymi użytkownikami możesz walczyć o wyczyszczenie terytoriów przeciwników. Zaproś znajomych i rozpocznij ekscytujące krótkoterminowe wycieczki o podwyższonym ryzyku i częstej sile wyższej!


Reklama

Przetrwać Craft. Atak Powtórz (SCAR)

Wszystkie aplikacje IUGO Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/14 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |