Pop dnia siana
0 (0)

Opis:

Hay Day Pop to zabawna gra logiczna, w której musisz połączyć bloki w tym samym kolorze, aby zdobyć złoto za budowę farmy.

Daleko od megamiast i zgiełku miasta nowy rolnik zauważa ogłoszenie pilnej sprzedaży dobrej działki za stosunkowo niską cenę. Sprzedawca mówi o możliwościach rozwoju, motywuje wiele pracy do stworzenia farmy swoich marzeń. Realizacja pomysłów jest utrudniona tylko przez brak zasobów, ale logiczne łamigłówki pomogą rozwiązać problem finansowy. Po zakończeniu minimalnej budowy możesz zająć się hodowlą zwierząt i ptaków, wybierz dla siebie kilka priorytetowych obszarów. Użytkownik spotka wspaniałych ludzi, którzy są gotowi dać podpowiedź, pomoc, pochwałę / podziw, dostroić się do nowych osiągnięć.

Zadania mają standardowy algorytm, w środkowej strefie ekranu znajduje się strefa z kolorowymi blokami wymagającymi połączeń. Powyżej wskazano, które elementy należy zebrać i w jakiej ilości. Pozostałe manipulacje są wykonywane wyłącznie w celu zbliżenia się do pożądanych komórek. Liczba dostępnych ruchów jest ograniczona, ale materiały wybuchowe i doładowania pozwalają ci z pewnością ukończyć poziomy i nie bój się wykonywać niepotrzebnych działań. Im więcej minęło - tym większe są szanse na uzyskanie bonusów i złotych monet w skarbonce.

Charakterystyczne cechy gry Hay Day Pop:

  • budowa idealnego gospodarstwa;
  • pozyskiwanie zasobów po rozwiązaniu zadań logicznych;
  • poznawanie miłych ludzi;
  • kombinacje, boostery, bonusy;
  • porównanie wydajności z wynikami innych graczy.

Dla dewelopera pomysł budowy farmy nie jest nowy; w jego rozgrywce takie zadania zostały już ustawione. Wizualnie przedsiębiorstwo rolne wygląda jak projekt z innej gry firmy Supercell, ale ścieżka do osiągnięcia celów zasadniczo różni się od wszystkiego, co wydano wcześniej. Nikt nie oczekiwał łamigłówek od tych facetów. Okazało się żywe i zabawne.

Różnorodna grafika i intuicyjne zasady rozwiązywania zadań pozwalają szybko dać się ponieść emocjom. Wraz z rozwojem działalności farmy trzeba stawić czoła skomplikowanym zagadkom, ale można je pokonać. Spróbuj podejść do zwykłych zadań nieszablonowo!


Reklama

Pop dnia siana

Wszystkie aplikacje Supercell na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/15 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |