Top War: Battle Game
0 (0)

Opis:

Gra Top War: Battle Game  to interesująca strategia online, w której musisz wzmocnić armię, przenieść ją na pole bitwy i uzyskać dodatkowe korzyści po połączeniu żołnierzy.

Nowo odkryty dowódca armii otrzymuje małą bazę wojskową na dużej wyspie. W pobliżu znajdują się jednostki innych użytkowników. Systematycznie powiększają obszary swoich posiadłości, jednocześnie wzmacniając budynki. Gracz musi również budować różne budynki, szkolić żołnierzy i prowadzić ich na areny warunkowe. Przed każdą bitwą pompowanie drużyny jest szczególnie ważne. Dowódca może być posłuszny kilku typom żołnierzy, ci sami wojownicy powinni być połączeni, aby zmaksymalizować totemy. Po wykonaniu wszystkich możliwych skoków użytkownik wybiera rozmieszczenie oddziału w danej bitwie, a następnie obserwuje automatyczny spektakl bojowy.

Fuzja jest dostępna nie tylko dla jednostek, budynki są wzmacniane na podobnej zasadzie. Infrastruktura bazy pośrednio wpływa na stan wojsk, od tego zależy skala ryzyka i możliwość odzyskania. Oprócz budowania i szkolenia musisz poświęcić czas na znalezienie zasobów. Specjalni bohaterowie będą zbierać przydatne elementy, angażować się w budowę i badania. Sprzęt wojskowy nadaje się również do zjednoczenia. Dowódca może dostarczyć armii samoloty, statki, czołgi, działa przeciwlotnicze i wiele innych. Zwycięstwa nad wrogami otwierają dostęp do cennych elementów, które pozwalają na rozwój terytorium i żołnierzy.

Funkcje gry Top War: Battle Game:

  • spektakularne automatyczne bitwy;
  • skojarzenie identycznych znaków;
  • ulepszenia i szkolenie żołnierzy;
  • wzmocnienie podstawy, budowa nowych budynków;
  • zdobywanie kryształów i zasobów.

Wysoki koszt zakupów w grze jest nieco frustrujący, ale nawet bez nich możesz przejść długą, pełną przygód ścieżkę. Kolorowa szata graficzna kusi w fantastyczną przestrzeń. Fabuła, rozwój historii, wskazówki i wyjaśnienia eliminują zamieszanie, motywują do częstego i kompetentnego działania. Upominki stają się przyjemnym dodatkiem dla tych, którzy nieustannie dążą do zwycięstwa. Spróbuj wycisnąć siłę z każdego wroga, spraw, by wszyscy poddali się!


Reklama

Pobierz Top War: Battle Game 1.231.2

Nowości w tej wersji
Update Announcement
1. Bug fixing and optimization.
informacje ogólne
wersja 1.231.2 (19223654)
Data umieszczenia 2021-11-29 15:57
rozmiar 176.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/17 09:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |