Gear for Heroes: Idle Craft
0 (0)

Gear for Heroes: Idle Craft

Opis:

Gra Gear for Heroes: Idle Craft  to nieco zmodernizowany pilot, w którym musisz rozwinąć kuźnię i wykuć wyposażenie żołnierzy, aby mogli oni podbić terytoria imperium.

Armia jest gotowa bronić swoich ziem i walczyć o nowe obszary, ale bez wysokiej jakości broni i przedmiotów obronnych faceci stają się bezbronni, a nawet bezradni. Wszystkie niezbędne rzeczy mogą być tworzone przez kowali; gracz będzie musiał nimi zarządzać. W górnej części ekranu można oglądać różne operacje wojskowe i manewrować armią. Środkowa i dolna część ekranu są zajęte przez kuźnię, tam należy wykonać wszystkie zadania. Bitwy i większość innych akcji są przeprowadzane automatycznie, użytkownik powinien jedynie monitorować regularność ulepszeń, zbierać premie za wydanie idealnych produktów.

Wojownicy aktywnie walczą z przeciwnikami, nieustannie muszą dawać nowe elementy wyposażenia i broni białej. Stosunkowo szybko okazuje się, że jeden mistrz nie wystarcza do zaopatrzenia całej armii, musisz zatrudnić nowe postacie. Po treningu stają się dobrą pomocą dla głównego kowala. Proces produkcji się rozszerza, gracz będzie musiał zdecydować o poszukiwaniu dodatkowych zasobów. Oprócz standardowych ulepszeń możesz przyciągać magiczne moce, aby wzmocnić armię.

Charakterystyczne cechy gry Gear for Heroes:

  • produkcja broni i sprzętu;
  • przyjmowanie kowali do pracy, ich szkolenie;
  • regularne ulepszanie produktów;
  • gromadzenie i akumulacja zasobów;
  • użycie magii.

Deweloper był w stanie ciekawie połączyć Idle, RPG i strategiczną rozgrywkę. Fascynująca historia doskonale łączy różne gatunki w jeden projekt. Prezenty i bonusy motywują cię do częstszego wchodzenia do gry, a aktywne bitwy gdzieś nad kuźnią sprawiają, że stale pamiętasz swoją misję, nie odpoczywasz, szukasz oryginalnych sposobów na ulepszenia. Prosta i ładna grafika podoba się z różnorodnymi odcieniami, chociaż nie działały szczególnie na szczegółach obrazów, rzeczy, a nawet ludzie są narysowani ogólnie. Daj wojownikom wystarczającą okazję, aby pokonać każdego antagonistę!


Reklama

Pobierz Gear for Heroes: Idle Craft 1.0.6

Nowości w tej wersji
The blacksmiths have opened and your armies are ready - it is now time to forge your empire. Literally.
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (15)
Data umieszczenia 2020-04-16 08:54
rozmiar 21.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/17 11:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |