Zaburzenie
0 (0)

Opis:

Gra Disorder  to fajna strzelanka, w której musisz wziąć udział w działaniach wojennych świata postnuklearnego. Oczekiwana długość życia zależy od umiejętności walki i pracy w zespole.

Na początku lat trzydziestych obecnego wieku konflikty o broń nuklearną zmieniły planetę w wielkie pole bitwy. Totem gracza musi dołączyć do jednej z grup i odwrócić ponurą sytuację. Deweloper sugeruje utworzenie drużyny najlepszych wojowników z przyjaciółmi. Elastyczne ustawienia ról pozwalają stworzyć unikalny zespół zwiadowców, obrońców, atakujących i innych typów bohaterów. Możesz wybrać jedną z trzech frakcji, a następnie rozwiązać sekrety swojego indywidualnego pochodzenia. Rola określa dane zewnętrzne, biografię, listę umiejętności, arsenał wykorzystywanych narzędzi.

Umiejętności i bronie będą się poprawiać w miarę postępów w grze. Zapewniono również duży wybór przedmiotów wyposażenia, aby każdy wojownik znalazł najlepszy sprzęt do wypełnienia swojej części misji. Po zniszczeniu wroga możesz zdobyć złoto, najważniejsze jest, aby samemu nie stać się łatwą ofiarą dla okrutnych przeciwników. Inne zasoby są rozproszone po różnych lokalizacjach i czekają na ich efektywne wykorzystanie. Aktywne i produktywne działania zespołu otworzą różnorodne bonusy motywacyjne i zapewnią wsparcie na wiele sposobów.

Charakterystyczne cechy gry Zaburzenie:

  • konflikty zbrojne między frakcjami;
  • różne role dla postaci;
  • imponujące historie wojowników;
  • ulepszanie broni i umiejętności;
  • kilka formatów rozgrywki.

Projekt cieszy się ładnymi trójwymiarowymi miejscami, szerokimi możliwościami eksploracji każdej sekcji obszarów niebezpiecznych. Schematyczna mapa w górnym rogu pomoże ci nawigować w przestrzeni, dowiedzieć się, gdzie są inni żołnierze. Sytuacja jest bardzo niestabilna, zasoby i wyniki można zmieniać w celu dostosowania do aktualnych warunków. Pomysł z biografiami tworzy historie, powoduje zmianę stylu zachowania na podstawie zidentyfikowanych nowych czynników. Pomóż swojej drużynie wojowników zrealizować marzenie o zwycięstwie nad bałaganem!


Reklama

Zaburzenie

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/18 10:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |