Ultimate Football Club
0 (0)

Ultimate Football Club

Opis:

Gra Ultimate Football Klub  - to projekt interesujących sportów, w którym można wpisać dowództwem słynnych graczy i opracować strategię wygrywającą utworzenia klubu.

Łatwo realizuje się fantazje o stworzeniu najbardziej gwiazdorskiego klubu piłkarskiego. Użytkownik może zawrzeć umowę z legendami sportowymi i wprowadzić je na boisko pod flagą swojej drużyny. Współpraca z takimi osobami rozwiązuje jednak tylko część zadań. Dodatkowo musisz zadbać o regularny trening. Będziesz także musiał przestudiować niuanse taktyczne i manewry strategiczne.

Im więcej podpisanych umów, tym większy wybór kandydatów do udziału w danym meczu. Każdy sportowiec ma mocne i słabe strony, obowiązkiem użytkownika jest poszukiwanie najlepszych kombinacji umiejętności różnych ludzi, aby uzyskać jak najbardziej efektywne wyniki. Dozwolone jest zmienianie ról i zmiana kolejności totemów. Podczas treningu możesz znaleźć wiele subtelności, które pomagają rozwijać, gromadzić i wzmacniać zespół. Później możesz wziąć udział w meczu PvP i walczyć z drużyną przeciwną pod kontrolą prawdziwego przeciwnika. Zaproś przyjaciół na wspólny czas zabawy!

Charakterystyczne cechy gry Ultimate Football Club:

  • umowy z fajnymi piłkarzami;
  • szkolenie oddziałów;
  • połączenie umiejętności;
  • Mecze PvP
  • zarządzanie izbą przyjęć, stadionem i innymi obiektami.

Gra wyróżnia się spośród swoich analogów łatwością kontroli. Rozgrywka jest częściowo zautomatyzowana, nie ma potrzeby śledzenia każdej drobnej akcji graczy. Ten czynnik umożliwia ścisłe monitorowanie ogólnej sytuacji meczu, interweniowanie w celu oddzielenia decydujących momentów. Możesz podać podanie, dryblować, narysować piłkę i trafić w bramkę przeciwnika lub złapać piłkę lecącą do własnej siatki. Taka kontrola daje silny wpływ na mecz, pozwala kontrolować bez przepięcia i niepotrzebnych ruchów.

Trójwymiarowa szata graficzna i hałas tła fanów na trybunach wzmacniają atmosferę stworzoną przez dewelopera. Głos komentatora, entuzjastycznie obserwującego wydarzenia na stadionie, pomaga skupić się na głównych punktach. Najlepsi sportowcy czekają na zaproszenie, nie przegap okazji, aby zaoferować im pracę!


Reklama

Ultimate Football Club

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/18 13:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |