Opis:

Gra Bulu Monster  to kolorowa gra RPG, w której musisz szukać potworów na stronach, szkolić je i pozwolić im walczyć z przedstawicielami innych fantastycznych stworzeń.

Dziewczyna lub chłopak o typowym wyglądzie w projektach anime rozpoczyna podróż wzdłuż pierwszej mapy. Jako asystent postać otrzymuje jednego uroczego potwora. Dostępne drogi są ściśle wytyczone, ale w miejscach, w których znajduje się wiele skrzyżowań, możesz dowolnie wybrać kierunek. Po drodze pojawi się wiele interesujących postaci. Niektóre wymagają dialogu, dowiedz się ciekawych faktów, które wpływają na przyszłe plany bohaterki. Reszta będzie musiała walczyć, wykorzystując moc już oswojonych potworów. Przegrany może zostać oswojony i zmuszony do walki z następującymi przeciwnikami.

W sumie możesz zebrać półtora setki uroczych potworów, przechodząc przez 14 jasnych miejsc. Postacie mają wyjątkowy wygląd i niezwykłe zdolności. Każda wygrana bitwa przynosi ulepszenia zwierzaka na wiele sposobów. Nie ma identycznych stworzeń o takich samych umiejętnościach, zadanie wyboru przeciwnika dla każdego świeżo złapanego zawsze ma haczyk. Możesz skontaktować się z wykwalifikowanymi trenerami, aby profesjonalnie zająć się inwentarzem.

Charakterystyczne cechy gry Bulu Monster:

  • szukaj potworów w lokalizacjach;
  • półtora setki zabawnych postaci do kolekcji;
  • szkolenie bohaterów do niebezpiecznych bitew;
  • zabawna fabuła;
  • bitwy online i kampanie offline.

Deweloper dodatkowo stworzył tryb wieloosobowy z konfrontacjami lub wspólnymi misjami. Baw się dobrze online lub przeżyj żywą przygodę bez połączenia z Internetem. Fabuła kręci się i kręci rozrzedzając atmosferę bitew, umożliwiając przejście do innych drobnych zadań. Przyjemna grafika anime spodoba się fanom stylu orientalnego i nie tylko. Wygląd potworów jest bardziej atrakcyjny niż wywołuje strach, a ich zabawne transformacje i niestandardowe talenty sprawiają, że uśmiechasz się nawet podczas bitwy. Znajdź maksymalną liczbę małych potworów i pomóż im pokazać wszystkie ukryte umiejętności!


Reklama

Pobierz Bulu Monster 8.3.0

Nowości w tej wersji
- New event
-Bug fixes
informacje ogólne
wersja 8.3.0 (170008030)
Data umieszczenia 2022-05-01 22:06
rozmiar 80.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/19 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |